Wpis z mikrobloga

posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.

Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,

otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,

3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się

Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.

Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2
Chłopie, moja stara bierze o 17:30 - wtedy zazwyczaj jesteśmy razem. Niby oboje nie chcemy póki co się bawić w nianie, ale jednak różowe maja do siebie to ze są nieuważne i „oops nie wzięłam dziś a mam dziś dni płodne”. Stare porzekadło. Ufać, ale kontrolować.
@Mirkomil: Po prostu jest leniwa i bierze losową z tych różowych bo to nie ma znaczenia którą weźmiesz bo są identyczne, ta ścieżka ma tylko ułatwić aby nie zapomnieć czy się wzięło czy nie. Żeby sprawdzić czy pomija, zapytaj ją kiedy rozpoczęła to opakowanie i policz ilość dni które minęło i porównaj czy zgadza się z ilością pustych miejsc w blistrze.
@Mirkomil: 1 tydzień - najgorzej. Jak zapomni tabletki, to później przez tydzień dodatkowe zabezpieczenie, bo może być ciąża.
2 tydzień- luz. Bierze się kolejną i zero stresu.
3 tydzień - jak się zapomni, to nie brać różowych, tylko przejść od razu do 7 dni placebo.
Z dupy wzięta tabletka pośrodku 3 tygodnia - ???
@kraglapyrka: To ona niech kontroluje czy sra regularnie. Dzbanem to jestes ty broniac dzbanow. #!$%@? raz na dzien pikse wziac to juz przerasta mozliwosci intelektualne „kobiet”? Gratulacje. Ciesze sie ze nie mam z takimi do czynienia.
@DarkSoul667:

#!$%@? raz na dzien pikse wziac to juz przerasta mozliwosci intelektualne „kobiet”?

Yup, przerasta możliwości intelektualne kobiet głupich, a takie się zdarzają, zupełnie jak głupi mężczyźni. Wskaż gdzie bronię OPki skoro rzucasz zdaniami o obronie takich dzbanów. Nie wskażesz, bo nie bronię. Nie jesteś zbyt kumaty i nie bardzo łapiesz co pisze, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A zapomnieć raz, w skali kilkuset dni, może się
@kraglapyrka: No biedny jestes strasznie na umysle. Umawiasz ze nie masz dzieci to zresz tabsy. Przekracza zdolnosci umyslowe to spirala, zastrzyk albo wazektomia. Easy. Zawsze sie znajdzie dzban co usprawiedliwia brak kontaktu z ludzkim intelektem.