Wpis z mikrobloga

@Mirkomil: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
@Mirkomil: mi też się zdarza zapomnieć, pomimo ustawionego alarmu (czasem jestem w trakcie gry i nie mam jak wziąć i zamiast ''drzemki" wyłączam alarm całkowicie) ale wtedy, jeśli akurat na dniach widzę się z niebieskim, nie ma ciupcianka bez dodatkowego zabezpieczenia. polecam mieć przy sobie i zawsze przed dobraniem się do jej majtek, zapytać przed tym czy w ostatnim tygodniu pamiętała o wszystkich tabletkach. :v
@kraglapyrka Zależy od rodzaju tabletek. Przy moich mam zastrzeżenie aby nie brać dwóch na raz. Jeśli jakieś zapomnę, do 12 godzin mogę ją przyjąć a później nie. Nie zmienia to faktu, że po każdej pominiętej pigułce należy się dodatkowo zabezpieczać chociaż prezerwatywą przez kilka dni.
W komentarzu powyżej skupiłam się na tłumaczeniu różowego OPa. Bo rozumiem sytuację gdzie zapomnę o jednej tabletce z blistra, zdarza się, ale to co wrzucił OP to