Wpis z mikrobloga

dzisiaj usłyszałem coś w co ciężko mi uwierzyć. Osoba która pracuje w Koszalińskim szpitalu twierdzi, że była na dyżurze jak przyjmowali pacjenta z podejrzeniem koronawirusa: 1. Pacjent przyjechał komunikacją miejską. 2. Nie wszyscy z personelu którzy kręcili się w pobliżu pacjenta mieli ochronę np maski. 3. Część personel, która miała kontakt z pacjentem jedzie jutro do Szczecina. 3. Pacjent ma wirusa, i teraz problem. Media podały że to grypa, lub chodzi o innego pacjenta o którym nigdy wcześniej nie informowano (oficjalnie podano, że są 2 podejrzenia w Koszalinie) Źródło nie jest w stanie dokładnie określić który to pacjent, twierdzi że podejrzeń było kilka. Dyrekcja szkoły z Kołobrzegu gdzie zasłabł uczeń który był we Włoszech została wezwana do Koszalina na jutro na 14:00 na posiedzenie sztabu kryzysowego. Nie wiem czy inne dyrekcje z innych szkół również wezwano. Nie chodzi o to ze uczeń miał wirusa, ale o to że będą podawali instrukcje jak postępować w takich przypadkach. Przypomnę że o o uczniu z Kołobrzegu i wietrzeniu klas informowałem jeszcze zanim info podały media, więc poprzednie się sprawdziło.
#swiat #wuhan #wirus #epidemia #2019ncov #koronawirus #polska #italia #wlochy #koszalin #kolobrzeg #szczecin #szpital
  • 8
@washingtonplx: ja pieprze skończcie pisać takie głupoty. Dzisiaj miała być konferencja na której ogłoszą, że jest zarażony i co? Nic. Tak samo jak wczoraj podtrzymuje to co mówiłem. Ciotka, która pracuje potwierdziła, że było podejrzenie ale na wyniki czekali do dzisiaj i wynik wyszedł NEGATYWNIE. Banować powinni Was za takie głupoty