Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@A-10_Warthog: a jkakby ci jakis hindus usunal cala poczte lub przejal jakies dany z nich to bys robil wykopalisko jaki gmail to syf, jestescie tak bardzo hipokrytami ze to glowa mala xD


@nairoht: jakiś przykład że tak robią te same osoby czy zakładasz że wykop to jedna i ta sama osoba?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@A-10_Warthog: najlepiej przestać używać szpiegującego gówna gmaila, w większości wystarczyłoby dobre hasło + kod jeśli ktoś chce sobie włączyć dwuskładnikowe uwierzytelnianie, tak jak ma np. Proton mail albo tutanota.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaHejter: nie uważam się za nad przeciętnego internaute, mam skrzynki na tutanota i protonmailu i nigdy nie miałem problemów ze spamem. Moja siostra też używa protonmaila i zero problemów. A do spamu używa się tymczasowych adresów email albo aliasów a nie głównego konta.
  • Odpowiedz
@A-10_Warthog: jestes debilem i wlasnie dla takich debili jak ty jest to obowiazkowe zabezpieczenie. Bo debilowi nie wytlumaczysz ze jest to potrzebne a pozniej wielki placz jak straci dostep/dane
  • Odpowiedz
@t0mI84: #!$%@? mnie to, raz nie mogłem sie zalogować na maila, bo google wymagało kodu z SMSa wysłanego na numer telefonu który miałem jak zakładałem maila. Sęk w tym że to było jakieś 3 numery temu i ta karta pewnie jest dawno gdzieś na wysypisku xD Nie wiem jak ale odzyskałem konto, a miałem tam masę ważnych maili.
To powinno być opcjonalne, do wyłączenia w opcjach. Dane które potrzebuję to
  • Odpowiedz
@Umiiiz: A żebyś wiedział, że narzekam w tym przypadku. Nie mogę się zalogować własnym kontem google z poziomu aplikacji, bo mi coś poblokowali. Wpisuję poprawnie hasło, podaje nr telefonu, podaję kody bezpieczeństwa z maila do odzyskiwania hasła - wszystko jak krew w piach. Nie mogę w pełni korzystać z własnego konta. Google odpisali, że odezwą się w przeciągu kilku tygodni, bo powysyłałem im pełno zgłoszeń, że proszę przywrócić mi dostęp
  • Odpowiedz
@t0mI84: Innym urządzeniu. Meh... Wystarczy, że spróbuje się skorzystać do tego z innej niż googlowskiej aplikacji, jak Thunderbird, i nie ma znaczenia nawet, że robi się co możliwe, zezwalając jej oddzielnie przez pocztę na dostęp. I tak uniemożliwią logowanie raz na jakiś czas.

Wy nawet narzekacie, że ktoś zbyt dobrze chroni wasze dane.

@Umiiiz: No nieszczególnie dobrze, skoro - patrz punkt wyżej. Ich zabezpieczenia to kolejny element całkiem
  • Odpowiedz