Wpis z mikrobloga

mnie na ten przykład z miesiąc temu ten mechanizm zablokował wbicie jakiegoś Chińczyka na skrzynkę mailową


@Fenrirr: a mi z kolei ktoś spod irańskiego IP próbował wbić. Można narzekać ale to zwyczajnie działa i jest potrzebne.
  • Odpowiedz
@A-10_Warthog: a jkakby ci jakis hindus usunal cala poczte lub przejal jakies dany z nich to bys robil wykopalisko jaki gmail to syf, jestescie tak bardzo hipokrytami ze to glowa mala xD
  • Odpowiedz
@A-10_Warthog: ja jak sie loguje za pomocą google to wpisuje tylko login i haslo. Na telefonie potwierdzam, że to ja + dostaje email, ze sie logowałem. Nic więcej. Lepsze to niż email od gówno serwisu wykop peel który co jakiś czas przysyła z dupy maila, że sie ktoś z mojego ip logował... czyli ja
@kinesin1000: podajesz hasło i tyle, co ma z tym wspólnego google?
  • Odpowiedz
niby tak, w sumie zalezy od tego co kto tam trzyma. Najlepiej by bylo gdyby dali opcje wyłączenia tego wszystkiego w #!$%@? tym co tego nie chcą


@A-10_Warthog: ich zabezpieczenia, notabene całkiem dobre, są jednocześnie elementem wizerunku firmy, więc googlom jest tylko na rękę je stosować.
  • Odpowiedz
@t0mI84: ostatnio zapomniałem telefonu, chciałem się zalogować z kompa na pocztę w pracy żeby odczytać jakiś dokument. Google mnie zablokowało, jak kliknąłem że nie mam dostępu do telefonu to była tylko opcja połączenia pod mój numer albo SMS xD (°°
  • Odpowiedz
@A-10_Warthog: Podziękuj zjebom, którzy swoimi nielegalnymi działaniami zmuszają programistów do robienia takich zabezpieczeń, przynajmniej jeszcze masz jakąś prywatność. Inaczej podałbyś się na otwartym talerzu
  • Odpowiedz