Wpis z mikrobloga

Jak dajecie radę normalnie funkcjonować, spędzając w pracy,łącznie z dojazdem,po 9-10 a nawet więcej godzin?
Od poniedziałku do piątku to samo,brak czasu na cokolwiek. Jak mam umówionego lekarza,to muszę brać wolne, to samo z urzędami. Zero życia. Wstaje zmęczona, wracam zmęczona.

Skąd matki mają siłę na pracę i opiekę nad dziećmi? Ja sobie tego nie wyobrażam. Nie wiem,skąd one mają tyle sił.

Nie wiem,może te kwestia nieadekwatnej pracy?
Czy wy LUBIĄC pracę, macie takie wrażenie uciekania i marnowania czasu?

#pracbaza #zalesie
  • 71
@Nowarozowa: po prostu wciskam banki czy lekarzy przed lub po pracy, mam nieregulowany czas pracy, ale raczej jestem 7:30 do 15:30 i wtedy daję radę. W innych przypadkach wydaje mi się że wystarczy po prostu spoko i wyrozumiały przełożony.
Skąd matki mają siłę na pracę i opiekę nad dziećmi? Ja sobie tego nie wyobrażam. Nie wiem,skąd one mają tyle sił.


@Nowarozowa: większość madek chyba nie pracuje. Przynajmniej z tego co widze zwykle jest to albo socjal/alimenty albo mąż #!$%@? zagranicą i śle pieniądze. W taki sposób sobie jeszcze wyobrażam, ale inaczej to faktycznie mam errora w mózgu. Dla mnie było by to niewykonalne, bo mam takie problemy z pracą jak
spędzając w pracy,łącznie z dojazdem,po 9-10 a nawet więcej godzin?


@Nowarozowa: @friboo: To nie kwestia pracy. Lubię moją pracę ale nie lubię siedzieć w niej więcej niż 8 godzin, i nie lubię jej aż tak bardzo aby dojeżdżać do niej dłużej niż 20 minut od drzwi do drzwi. Nie wyobrażam sobie poświęcania codziennie ponad 10h na żadną pracę (ani jakiekolwiek inne zajęcie!) bo faktycznie nie dość że zostało by mi
Jak dajecie radę normalnie funkcjonować, spędzając w pracy,łącznie z dojazdem,po 9-10 a nawet więcej godzin?


@Nowarozowa: mam ten luksus, ze jeszcze wynajmuję chatę, więc wynająłem sobie taką 10min drogi od roboty. Wracam o 16:30, bo często wjeżdżam jeszcze na zakupy. Chodzę spać koło północy, wiec mam prawie 8h dla siebie, to aż nadto żeby wszystko załatwić, trochę sportu pouprawiać, pograć w gierki i jeszcze się wynudzić.
@Nowarozowa: Co to znaczy odpocząć? Mówisz o siedzeniu na kanapie? Nie mam na to czasu bo nie chce mieć. Odpoczywam zarabiając pieniądze <3
A tak serio to nie mam czasu wieczorami, pracuje w jednej robicie do 18 to do 21 zajmuje mi posiłek, sprzątnie i szykowanie jedzenia do pracy. Później relaks z niebieskim w wannie i do pracy do odciny.
A jak mam coś pilnego np wczoraj niebieski siedział do 23