Wpis z mikrobloga

Jak dajecie radę normalnie funkcjonować, spędzając w pracy,łącznie z dojazdem,po 9-10 a nawet więcej godzin?
Od poniedziałku do piątku to samo,brak czasu na cokolwiek. Jak mam umówionego lekarza,to muszę brać wolne, to samo z urzędami. Zero życia. Wstaje zmęczona, wracam zmęczona.

Skąd matki mają siłę na pracę i opiekę nad dziećmi? Ja sobie tego nie wyobrażam. Nie wiem,skąd one mają tyle sił.

Nie wiem,może te kwestia nieadekwatnej pracy?
Czy wy LUBIĄC pracę, macie takie wrażenie uciekania i marnowania czasu?

#pracbaza #zalesie
  • 71
  • Odpowiedz
  • 0
@Nowarozowa Praca 10 godzin, sen 8, zostaje 6 godzin. Serio nie zdążysz w takim czasie iść do lekarza? Urzędy to wiadomo, że trzeba się zwalniać, ale coraz więcej da się przez epuap załatwić.
  • Odpowiedz
@furcio: jasne,ale gdyby chodziło mi o jakiegokolwiek lekarza,to by nie było problemu. Ale mam stałych swoich lekarzy,którzy znają historię mojej choroby,leczenie i 3 z nich pracuje do południa (do 15). Tak więc chodzi o zaufanie,no i mimo wszystko trzeba brać urlop...
  • Odpowiedz
@Nowarozowa: Może po prostu pomyśl o zmianie pracy na taką, która daje Ci satysfakcje. W takiej pracy, będziesz odczuwała radość z tego co robisz, a nie traktowała to tylko jak coś co musisz odbębnić żeby mieć kasę na przeżycie - to bez sensu.
Jeżeli potrzebujesz elastycznych godzin pracy, co dzisiaj staje się w wielu miejscach normalne to szukaj właśnie czegoś takiego. Czym się na codzień zajmujesz?
  • Odpowiedz