Wpis z mikrobloga

No tak jak pisze, tutaj byle cep bez umiejętności zarobi na produkcji 3000+ na czysto.


@RedBulik: I co z tego? Nie będzie miał z tego poziomu dużego skoku w górę po roku czy dwóch, a jego doświadczenie zawodowe po 10 latach może być takie samo jak kogoś kto na produkcji pracuje 1 miesiąc. Wiem, bo kilka miesięcy na produkcji pracowałem po maturze :)
Natomiast w pracy z ogłoszenia można złapać dużo
  • Odpowiedz
@Fantar: @RedBulik: Jak dla mnie też fajna oferta, zaraz po maturze ma się szansę liznąć wielu rzeczy prawdopodobnie na podstawowym, a przez to przystępnym poziomie. By zobaczyć, co podoba się bardziej, a co mniej. I jak dla maturzysty nawet te 3k to bardzo fajny hajs.
Byle nie trafił się Janusz, który będzie gnoił za "nicnierobienie" skoro skrypt zrobił za mnie to, co Janusz sam robił co najmniej 3 godziny (
  • Odpowiedz
Może i tak, ale czy warto za 2000 - wiadomo, więcej nie dostaniesz bo jesteś po hehe technikum, to się hehe młody poduczysz i pogadamy za jakiś czas


@mwmichal: Na ofercie jest 2000-3500 jeżeli ktoś ma kategorie B serio może wynegocjować spokojnie te 3.5k brutto na początek, za nie fizyczna prace na wiosce to nie tak źle.

Lepiej iść na studia


@mwmichal: No gurła to jest argument na każdą ofertę
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: przecież te widełki to magnes na młodych xD w takich Januszexach na wsi nigdy górnych Ci nie dadzą, no może dolne+10% w postaci premii "do ręki". Ogłoszenie śmierdzi chęcią wykorzystania kogoś kto się zgodzi być człowiekiem orkiestrą.
  • Odpowiedz
@RedBulik: wykopki schodzą na ziemię odcinek 1232
Zrozumcie: Polska to nie tylko Warszawa, Kraków i praca w korporacji za 10 koła.
To też mała wioska, w której ktoś szuka 19-latka do pracy w firmie, która ma jakiś sklep na Preście i parę komputerów. Wiadomo, że w idealnym świecie zarobki powinny wynosić minimum 12k (lul, ładnie poleciałeś kolego @razoreek), ale zrozumcie, że polska prowincja to jeszcze nie Dubai i takich stawek
  • Odpowiedz
przecież te widełki to magnes na młodych xD


@mwmichal: Jeżeli widełki z ogłoszenia nie są prawdziwe i są niższe to się zgadzam że nie za dobra oferta. Ale ja oceniam to co jest na screenie, a nie podejrzenia że część z tego jest nie prawdziwa. Kilka lat temu w takim januszeksie wynegocjowałem najwyższą kwotę z widełek(ostatecznie tam nie pracowałem), no ale nie zakładajmy że na pewno kłamie.
  • Odpowiedz
@resuf: no ale po co się męczyć na prowincji gdzie nie ma nic (ani zarobków, ani rozrywek) skoro można sobie pojechać do większego miasta i zarabiać ludzkie pieniądze?
  • Odpowiedz
@mwmichal: bo jesteś uczniem w szkole średniej? Bo nie chcesz mieszkać w dużym mieście? Bo wolisz zarobić mniej ale mieć też niższe koszty życia?
  • Odpowiedz
To nie lepiej iść na produkcję i mieć 3k na rękę?


@RedBulik: jeżeli zależy ci tylko na kasie to tak. Wymagania żadne, pensja niska, ale to przecież jest jakaś wioska. Można podłapać doświadczenie, można się czegoś nauczyć, jest co wpisać do CV, rozwijać się i za jakiś czas zarabiać 3500 netto, a nie brutto.

A jak zaczniesz jako robol na produkcji to robolem na produkcji zostaniesz. Wiem co mówię, później bardzo
  • Odpowiedz
@niesamowite_: Podstawy CSS i HTML nauczysz się w kilka dni.
Wordpressa jak jesteś osobą młodą ogarniesz jeszcze szybciej też mówię o podstawach ale nikt tutaj nie wymaga cudów od ciebie. Pewnie robi proste stronki dla różnych firm przerabiając gotowe szablony.
Komputer, laptop, drukarka, instalacja sterowników. Co drugi licealista poradzi sobie z tym bez problemu.
Szanujmy się
  • Odpowiedz
2-3.5k za pierwszą pracę dla nastolatka, który może być jeszcze w trakcie nauki w szkole średniej to nie są złe zarobki. Jeszcze parę lat temu tyle zarabiało się po paru latach doświadczenia.


@resuf: jeszcze parę lat temu minimalna nie znajdowała się w połowie tego zakresu. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@RedBulik: spacje przed znakami interpunkcyjnymi, emotikony w ogłoszeniu - śmierdzi "małą, prężnie rozwijającą sie firmą" która szuka informatyka cudotwórcy, co krawaty wiąże i usuwa ciąże.
  • Odpowiedz