Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Unbeliev: Rozważałem, ale stwierdziłem, że wolę dorzucić te 2 stówki do chłodzenia i zamiast np. Grandisa wziąć Noctuę. Jeżeli będzie mi brakowało mocy to myślę że jeszcze cos wycisnę, ale narazie nie potrzebuje bo jestem jeszcze zablokowany na 1080p 60fps :) Nowy monitor kupię pewnie z Ryśkiem 4000.
@Shamson: wiem, że tanio ale teraz pełno używek, ja np 2600 kupiłem za 350:) także 7 mogłeś w tej cenie znaleźć, tu (bez urazy) biedaprocek względem reszty, szczególnie tym coolerem, z palcem w d na boksie by poszedł jak masz dobrze wentylowaną obudowę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maniel: Pewnie tak, ale mam uraz do używek, już kilka razy się przejechałem. Z twoją argumentacja się w pełni zgadzam :) Ale to na chwilę, jak długo zależy od AMD xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@Shamson: kupiłeś płytę za 900zl do procka za 400? xD zasilacz 750w gdzie 400 od seasonic by wystarczył. I do tego jeszcze najwyższej półki chłodzenie do procka któremu styknie boxowy cooler xDD
Wybacz ale zestaw beznadziejnie dobrany. Zamiast tego mógłbyś mieć R5 3600 + b450 max i mieć 20-30% szybszy procesor a jeszcze zostały by kasy na 2060 super.
Serio radzę to oddać do sklepu i poczytaj jakieś fora komputerowe zanim