Wpis z mikrobloga

Bomby można było nakręcić i 1000 odcinków, bo zakres wymysłonych postaci, ich wyglądu, nazw i losowych abstrakcyjnych scenek z ich udziałem był niewyczerpany.

W blok ekipie Grubas już nie ma tyle możliwości, musi korzystać z zasobu "prawdziwego świata" gdzie nie da się stworzyć aż tak zróżnicowanego uniwersum

Poza tym człowiek zawsze wspomina to co było dawniej jako coś lepszego
@Pesa_elf: Nie bawiły mnie kosmity z Bomby, ale bawiły mnie drechy z Ziomka i Blok Ekipy, taka ze mnie szlachcianka. A teraz idę oddać się bardziej szlacheckiej czynność, pora na CS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ramzes8811: Bomba jest uwielbiany, przez celną satyrę naszego cebulandu, a także sąsiedniego helmutowa. Podobnie to wygląda w laserowym gniewie dzidy i galaktycznych lekturach. Groteska, turpizm, brak tematów tabu, wyśmiewane jest tam to z czego od pewnego czasu nie wolno się śmiać, bo coraz więcej jest obrażonych i wielce dotkniętych, zacytuję tylko:

"-Heh, tak się zastanawiam. Skąd pan wiedział, że ta małpa skusi się na 10 złotych?
-Zauważyłem, że spod mycki wystają
jeden i drugi styl rysunku kojarze tylko z tych patowrzutek wykopków, to ma cos wspolnego z tą kretyńską kreskówką dla młodzieży z techników która leciała ponad dekadę temu na tv4?
@Pesa_elf: Nie pasuje ten obrazek do sytuacji zupelnie. Nie czuje sie wyjatkowy czy lepszy od innych. Po prostu nazywam gowno gownem i tyle. Nie nazwe disco polo wartosciowa muzyka, nie nazwe Kapitana bomby dobrym serialem, nie nazwe kloacznych zartow humorem. Bycie freethinkerem nie ma nic do tego. Ten obrazek to typowy ad personam, proba zdyskredytowania mnie przez was, ludzi z #!$%@? gustem i kiepskim poczuciem humoru ( ͡° ͜ʖ
@DarkenSound: oglądałem aż mi się znudziło, czyli dość szybko.
Legia vs Polonia, Spejson vs Cieślak, Rudy donosi i tak w koło Macieju.
Bomba mnie stale zaskakiwał, a Blok Ekipa... powiedzmy, że umieszczenie akcji na blokowiskach mocno ograniczyło zakres możliwości, do tego cała masa pomysłów to totalna zrzynka z Bomby, więc człowiek ogląda i wie, że już to gdzieś widział... :/
Blok Ekipa może się podobać, ale to po prostu nie moje