Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 766
@ramzes8811: numer polega na tym, że Bomba był po prostu lepszy, bo nabijał się z wojska i Polski jako całości (ale Niemcy też byli). Przejście z kosmosu na polskie osiedle było zwyczajnie przygnębiające, bo co prawda niby też można się pośmiać, ale jednak przygody #!$%@? sebków są takie... zbyt zwyczajne i monotonne.
  • Odpowiedz
@ramzes8811 tak bardzo prawda. W Bloku Ekipie mamy polskie społeczeństwo w krzywym zwierciadle, nawiązania do rzeczywistości, a Kapitan Bomba wszelkie nazewnictwo dupa #!$%@? i takie to hehe zabawne i dobre
  • Odpowiedz
@ramzes8811: poziom abstrakcji w bombie był dość wysoki, w blok ekipie nie ma go w ogóle, albo jest niewielki. Mi znacznie bliżej do osiedlowego seby niż kosmicznego żołnierza, no i lubię się do tego pośmiać z samego siebie, a mimo to znacznie bardziej trafia do mnie humor z bomby.
  • Odpowiedz
Bomby można było nakręcić i 1000 odcinków, bo zakres wymysłonych postaci, ich wyglądu, nazw i losowych abstrakcyjnych scenek z ich udziałem był niewyczerpany.

W blok ekipie Grubas już nie ma tyle możliwości, musi korzystać z zasobu "prawdziwego świata" gdzie nie da się stworzyć aż tak zróżnicowanego uniwersum

Poza tym człowiek zawsze wspomina to co było dawniej jako coś lepszego
  • Odpowiedz
@ririsu12: Seria EURO nawiazywala do euro 2012 seria Czas wyborów do wyborów po katastrofie smolenskiej odniesien bylo dużo tylko ty ślepy albo za młody jestes by skojarzyć fakty
  • Odpowiedz