Wpis z mikrobloga

POZAMIATANE :D 220kg NA KLATĘ Z PAUZĄ, NATURALNIE :D Proszę wybaczyć wybuch euforii na koniec.

TOTAL LECI DO równych 900KG !

Żadnych SAA, prohormonów, sarmów, peptydów i co tam jeszcze jest NIC z tych rzeczy. Natural od zawsze.
Powiedziałbym kurczak, ryż i kreatyna, ale to nie była by prawda... bo u mnie to raczej PIZZA, GIN I KOFEINA.

A ileż to ja tutaj usłyszałem twierdzeń, jak to pauzy odejmują 10-15% od wyniku... A mówiłem że ćwicząc WŁAŚCIWIE, pauza to jest żaden problem! Spokojnie takich mitów jest wiele, a ja je wszystkie zamierzam konsekwentnie, powolutku odczarowywać.
Od razu też obalam mit, jakoby wyciskając ciężary rzędu 200kg+ trzeba mieć kontuzje, coś musi boleć...BULLSHIT. Nie trzeba mieć miliona kontuzji, stosować miliona maści, czy środków przeciwbólowych, ćwicząc właściwie NIE BOLI NIC!.

Śmieszne jest to że ja przedwczoraj robiłem 350kg w ciągu z bloków, dzisiaj byłem masakrycznie zmęczony, spięty cały byłem, pozycji nie mogłem ustawić, technika uciekła... A i tak 220kg poszło, bez deloadu, bez peakowania, od tak.

Lockout do poprawy, a dól wyciskania? Huh, na 230kg++ jest gotowy, taka torpeda z dołu leci.

Powiem szczerze te dzisiejsze 220kg... będzie mnie motywowało przez X następnych miesięcy. Mega to poszło, tak łatwo, przy takim zmęczeniu... wróży to zajebiście, PRZEPEŁNIA MNIE MOC. I tak jak wielokrotnie mówiłem, ja się dopiero rozkręcam, wyniki dopiero poszybują do góry.

Dzisiejszy trening

Pause Bench press 220kg x 1
DB bench press 52,5kg each 3x AMRAP 32r/24r/20r
Skullcrushers nose 70kg 4x12
CG upright rows to chin 70kg 4x12
Partial heavy facepull - 4x10

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #wygryw #motywacja #przegryw
  • 79
Tak szczerze to kiedy była ta pauza? Tak to ja wyciskam normalnie


@Nikic21: No to fajnie że tak wyciskasz..... Pauza była krótka bo krótka, ale wiem co zrobiłem i wiem że zatrzymałem sobie sztangę na klatce... a jak Ci mało

tutaj 6 serii po 3... 190kg każda z pauzą dłuższą bądź krótszą
https://youtu.be/weVHWQkr5mg

Tutaj 222,5kg z gumami i pauzą

https://youtu.be/ZSNp-YJ8gDE?t=5

A ty jeżeli chcesz rób sobie 32452 sekundowe pauzy...
To wszystko dzieki wprowadzeniu pauz ( ͡º ͜ʖ͡º)


@DywanTv: Dzięki, to jest akurat prawda :D Naprawdę przez pauzy, nie tracę pozycji na dole, czyli mogę wyciskać mając bardzo dobrą stabilną pozycję, i nagle wszystko idzie dwa razy łatwiej :)
Nie wspominając o tym jak przyjemny "sticky point" mam teraz... wystarczy katować triceps i dociski różne :D
wytłumacz mi proszę, bo naprawdę nie wiem, czemu Pudzian u szczytu formy wyglądał picrel a ty wyglądasz tak jak na filmie. Różnice w budowie ciała?


@Aroneu: Po pierwsze prosiłbym mnie nie porównywać do tego Pana, bo nie jestem godzien.

Inny sport, genetyka, LATA!!!! ciężkiej katorżniczej pracy, no i do tego tona koksu.

Ja sam strongman-em się nie interesuje, mnie interesuje trójbój, gdzie nie ma biegania, liczy się tylko 1RM czyli siła
@DywanTv: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IntruderXXL: Mniej więcej rozumiem, szczególnie trafia do mnie argument o kategorii wagowej xD

Tutaj warto poruszyć jeszcze jeden temat, który od jakiegoś czasu mnie zastanawia a startując w zawodach jesteś w kręgu zainteresowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podobno Pudzian miał jakiś "inny" układ mięśni, który pozwalał mu na lepsze osiągi i budowanie masy mięśniowej, szczególnie kiedy był
Podobno Pudzian miał jakiś "inny" układ mięśni, który pozwalał mu na lepsze osiągi i budowanie masy mięśniowej, szczególnie kiedy był młody.

Jest też ta biegaczka którą ostatnio zbanowano za naturalnie wysoki poziom teście, stojący w męskich normach.


@Aroneu: Nie no to są bajki :)

Wiesz genetyka to bardzo wiele rzeczy... Niektórzy ludzie są "zbudowani" pod jeden sport inny pod drugi.
Np ktoś jest z natury chudy, bardzo gibki, ma dużą mobilność,
Jesteś w stanie zrobić i wrzucić wynik badania wolnego teścia ?


@lycha911: Temat wielokrotnie poruszałem, jedno badanie zupełnie nic nie znaczy, a każdy ogarnięty w temacie wie jak zrobić tak żeby nic nie wyszło :P Tutaj byłoby potrzeba całego cyklu badań, a najlepiej nie samej krwi ale antydopingowych. Więc wiesz, jak kiedyś ktoś będzie ci udowadniał swoją naturalność bo ma jedno czy drugie badanie... to już wiesz że to jest "fake
przecież ja nawet nie zasugerowałem że coś bierzesz a Ty się rozpisales na temat dopingu...

Interesuje mnie poziom tescia do masy/osiągnięć siłowych.


@lycha911: Cóż bo to już norma że każdy zakłada że dupę mam jak sito pokutą :P.. Baa mnóstwo osób idzie dalej, mówi że krążki mam z plastiku i gumowe sztangi...
Badania ostatni raz to z 5 lat temu robiłem albo i lepiej, ale mi nic nie dolega to nawet