Wpis z mikrobloga

Jadę sobie 70 w terenie zabudowanym (choć dwupasmowa krajówka z konstrukcyjną 90) i wyprzedzanie dwóch powolnych ciężarówek było za wolno dla pana z BMW X3
Podjechał pod dupę pewnie z myślą, że się teleportuję, albo że napełni mi pasek podtlenku azotu ale jakoś nie wyszło
No to mrugnął
Panowi z BMW gdy mruga to trzeba ustąpić.
Więc zgodnie z protokołem postępowania w takich wypadkach zwolniłem do 40, poczekałem aż wyprzedzą mnie ciężarówki na prawym pasie i zjechałem panowi z BMW.
Nie był zadowolony, nie wiedzieć czemu :(
#polskiedrogi #bmw
Ach, przy okazji dlaczego warto mieć SUVa - jak pod dupę podjedzie taki frustrat to nic nie oślepia, bo jego światła są na poziomie rejestracji xD
Pobierz niegwynebleid - Jadę sobie 70 w terenie zabudowanym (choć dwupasmowa krajówka z konst...
źródło: comment_UFAUzfFN3zQvnOBTLIiu6ikNCP7amTjs.jpg
  • 72
@mateusz-bogacki: wiesz, nie to, że długie są dla mnie zakazane - samemu mi się zdarzy raz na rok zaspać na lewym i z tyłu mi ziomek przypomina że spokojnie mogę zjechać
albo źle ocenię prędkość przy zmianie pasa i koleś ostrzega, że różnica jest taka że mam #!$%@?ć do siebie
ale mruganie gdy sznur aut wyprzedza ciężarówki i wymaganie tasowania się na centymetry jest zwyczajnie głupie
@niegwynebleid: na odcinku 100m zdazyl podjechac w ta twoja "chwile"? to jest dobre 6 sekund jazdy z predkoscia 70km/h, jak onn cie zdolal dogonic nna pierwszej ciezarowce jesli twierdzisz ze jechales 70 xD
Jesli jechales 70 a ciezarowki 50 to powinienes je wyprzedzic w jakies 5-6 sekund, bo tyle zajmuje przejechanie 30 metrow z predkoscia 20km/h.
On musial jechac ze 100km/h, co jest raczej niemozliwe, raczej on jechal 70 a ty