Wpis z mikrobloga

Czy w Polsce jest jakiś kult #!$%@?? Wydaje mi się że większość kierowców nic nie myśli tylko #!$%@? jak debil. Potem wielki płacz jak się owinie na drzewie. Wczoraj ślisko, droga przez las każdy delikatnie jedzie a tu znajdzie się jakiś kozak z peżota i wyprzedza xd Często znajomi mi mówią że jeżdżę za wolno i za ostrożnie. Raz dostałem nauczkę, skończyło się na rozwalonym zderzaku i to mi dało do myślenia. Wolę jeździć ostrożnie niż zgrywac kozaka.
#motoryzacja #samochody #zalesie #gownowpis
  • 130
To się u nas prędko nie zmieni, bo mamy mentalność niewolniczą w krwi, więc nie możemy żyć spokojnie, tylko #!$%@?ć na swój dobrobytu a niekiedy przeżycie.


@ExitMan: Zgadzam się w 100% że jazda szybka w sytuacji gdy się spieszysz nie jest bezpieczna. Po sobie widzę, że gdy się spieszę to robię błędy już przy małej prędkości więc zawsze włącza mi się wewnętrzny hamulec.

Poczytaj sobie może artykuły o długości hamowania w
@yggdrasil: Może tym co napisane jest w drugim zdaniu tego posta, ale widzę że to już za dużo tekstu na raz dla ciebie.

@Bord: Dobre warunki tzn jakie? Dla mnie dobre warunki miejskie to 3 pasy z sygnalizacją i małym ruchem.
@wiktor98: > Wczoraj ślisko, droga przez las każdy delikatnie jedzie a tu znajdzie się jakiś kozak z peżota i wyprzedza

Ostatni rok sporo przejechałem i ludzie niekiedy jeżdżą bardzo wolno. Delikatna mgła ale, koniecznie światło przeciwmgielne i jazda 50 km/h niezależnie od rodzaju drogi, znaków, widoczności, która się zmienia. O ile 98, to Twój rocznik, to Twoja perspektywa odnośnie jazdy zmieni się. Jak zaczniesz znajdować czynniki, które określają bezpieczeństwo na drodze,
@ExitMan: Wystarczy pojechać do niemiec z ich autostradami bez ograniczeń. Jak widzę taki zatwardziały obrońców ograniczeń jak paru w tym wątku to wyobrażam sobie jak mają w ustach wielkiego czarnego i obrażając mnie, coraz mocniej go ssą xD

W Niemczech jest 1/3 ograniczeń, są znaki które obowiązują tylko w złą pogodę, ograniczenie do 40km/h na wjeździe na autostradę oznacza, że przy 50km/h możesz wypaść itd. No i jeszcze te ich wsie
@mwmichal: Nie ma czegoś takiego jak bezpieczna jazda samochodem. Jesteś januszem, który nie potrafi dobrze jeździć autem i stwarzasz niebezpieczeństwo na drodze. Pewnie uznasz mnie za debila ale spokojnie, ja mam takie samo zdanie o Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiktor98: Możesz jechać nawet i 50km/h poza zabudowanym a i tak znajdzie się jakiś "kierowca" który wymusi wyjeżdżając z podporządkowanej i będzie twierdził że Cie nie zauważył bo #!$%@?łeś. Szkoda że nikt codziennie nie przypomina o ustępowaniu pierwszeństwa innym tak jak o tym 10km/h mniej.
@mwmichal: no debil, zero argumentów tylko jakieś głupoty wypisujesz - świetnie to do ciebie pasuje. To co takiego merytorycznego napisałeś w swoich komentarzach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PilariousD: To idź do sejmu i nadstaw dupę jeszcze bardziej skoro tak bardzo im wierzysz

@Jezykkk: Wszystko powyżej predkości twojego biegu jest szybkie, więc jak się boisz to nie jeździj.

@Bord: No to jest to do ogarnięcia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Agemaker: daj spokój, większość turaj jezdzo corsami/fabiami albo autosanami xD umiejetnosci nie maja bo jak maja mieć skoro by nauczyć sie chodzic trzeba najpierw pobiegać?

Już się nauczyłem że z mirkami nie ma co o technice jazdy dyskutować.

@cwlmod: od ponad 9 lat mam prawko robie min 40k km rocznie i rzadko kiedy jeżdżę z prędkością "dozwoloną" i mówię tu o całej europie.

Przepisy są stworzone dla dziadka w tico