Wpis z mikrobloga

Czy w Polsce jest jakiś kult #!$%@?? Wydaje mi się że większość kierowców nic nie myśli tylko #!$%@? jak debil. Potem wielki płacz jak się owinie na drzewie. Wczoraj ślisko, droga przez las każdy delikatnie jedzie a tu znajdzie się jakiś kozak z peżota i wyprzedza xd Często znajomi mi mówią że jeżdżę za wolno i za ostrożnie. Raz dostałem nauczkę, skończyło się na rozwalonym zderzaku i to mi dało do myślenia. Wolę jeździć ostrożnie niż zgrywac kozaka.
#motoryzacja #samochody #zalesie #gownowpis
  • 130
Niedzielni kierowcy i tak nie ogarną ze mozna #!$%@?ć ze zdrowym rozsądkiem i będą bóldupic, że ktoś im na dupie siedzi jak jadą równo z ograniczeniem 50km/h na prostej drodze z barierkami w mieście albo na jakimś wiadukcie czy tunelu xD


skąd się biorą tacy głupcy...
I to niby nadzieja w młodszych pokoleniach co PRLu nie pamiętają
@wiktor98: Ostatnio jechałem we mgle przez lasy. Widoczność prawie zerowa, co kilkaset metrów jakieś zwierzątko przy drodze lub przebiegający lisek. No jechałem tak jak nawigacja pokazuje, bo nawet nawierzchnia przykryta warstwą mgły. Jadąc 40-50 km/h (i 20-30 km/h na ostrych zakrętach) co rusz mnie ktoś wyprzedzał xDDD
O jaki piękny kompleks małego człowieka, on wie wszystko najlepiej i nikt mu nic nie będzie mówił. Szkoda że państwo nie zakazuje Ci zrobić rozpędu i walnąć łbem w ścianę, bo z przekory długo byś się nie zastanawiał.
Szkoda dalszej wymiany zdań, płyń dalej.
@wiktor98 jadę do pracy przez lasy, w których wiadomo, że jest od zarabania łosi. Jeżdżę zawsze na tyle wolno żeby zdążyć zareagować w razie zwierza (już raz mi wyskoczył). Oczywiście non stop ktoś jeździ tam 100-120 a ograniczenie jest do 70.
@AvantaR: Kto co i gdzie? Znasz jakies konkrety czy tak sobie z dupy wyjmujesz argument ze to niby wszystko ma sens? :)


@cwlmod: A to na kursie prawa jazdy nie uczyli Cię jak zmienia się droga hamowania w zależności od prędkości? Myślisz, że ktoś sobie tam te odpowiedzi tak z czapy wymyślił?
@cwlmod: gdzie nabierzesz wprawy? Nie żartuj chłopie, w awaryjnej sytuacji pewnie obsrasz zbroje i tylko liczyc na farta mozna. Jak słysze tych szybkich i bezpiecznych, albo tych co maja refleks to mnie trzesie. Na boks sie zapisz jak masz refleks-)
@Agemaker: nie jest. Gubi rutyna i przeswiadczenie jak twoje. Najwoecej krzyzy dlatego jest na prostych. Slabszy kierowca nie kombinuje, zna swoje miejsce w szeregu, to ci "doswiadczeni" powoduja najczesciej dzwony
@lezeikwicze uwielbiam te wykopkowe bzdury xD Świadomość swoich umiejętności, znajomość samochodu, umiejętność myślenia do przodu i przewidywania tego co może stać się na drodze a także radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych i stresujacych powoduje wypadki? Fajnie, fajnie... XD
@cwlmod: Ty to chyba jeden z tych co jeździ szybko ale bezpiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°). To jest to miejsce:
opis odnośnika
Dwa pasy po lewo są do skrętu w lewo. Stały na nich dostawczaki i autobus. Koleś wyjechał mi z lewej strony kierując się na skrajnie prawy pas, uja była widać mistrzu.
A to na kursie prawa jazdy nie uczyli Cię jak zmienia się droga hamowania w zależności od prędkości? Myślisz, że ktoś sobie tam te odpowiedzi tak z czapy wymyślił?

@AvantaR: Przedstawi mi ciąg logiczny łączący drogę hamowania z szybką i niebezpieczną jazdą( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak słysze tych szybkich i bezpiecznych, albo tych co maja refleks to mnie trzesie.


@lezeikwicze: To zapytaj się dziadka co jeździł