Wpis z mikrobloga

Czy w Polsce jest jakiś kult #!$%@?? Wydaje mi się że większość kierowców nic nie myśli tylko #!$%@? jak debil. Potem wielki płacz jak się owinie na drzewie. Wczoraj ślisko, droga przez las każdy delikatnie jedzie a tu znajdzie się jakiś kozak z peżota i wyprzedza xd Często znajomi mi mówią że jeżdżę za wolno i za ostrożnie. Raz dostałem nauczkę, skończyło się na rozwalonym zderzaku i to mi dało do myślenia. Wolę jeździć ostrożnie niż zgrywac kozaka.
#motoryzacja #samochody #zalesie #gownowpis
  • 130
Ty to chyba jeden z tych co jeździ szybko ale bezpiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bord: Thank you Captain Obvious( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ani nie rozumiem jak by to miało wygląda, bo nie ma lewoskrętu z przeciwnego kierunku patrząc z pozycji która podlinkowałeś ani nie wiem co chcesz mi udowodnić?
@cwlmod: Nie można jeździć szybko i bezpiecznie, musisz wybrać albo szybko albo bezpiecznie. Przyznaje że sam przekraczam ograniczenia prędkości, nie jestem z tego dumny, ale nie pierdzielę przy tym że jeżdżę bezpiecznie. Nie lubię też jak inni ludzie tak mówią, ponieważ są to bzdury. Zwalnianie przed zakrętami to nie jest szybka i bezpieczna jazda, tylko normalna jazda która jest wymagana od każdego kierowcy. Dobrze że jeździsz bezpiecznie i stosujesz się do
@ig3r: To jest właśnie żenujące że jest to normalna jazda z głową ale #!$%@? janusze uznali znaki sa jakies #!$%@? wyrocznie. Bóldupią na ludzi jeżdżących szybkie gdzie tak naprawdę wkurzają ich ci sami debile co mnie czyli pały wyprzedzające na 3-go, popędzacze na autostradzie itd.
@wiktor98: po 1 to że ktoś szybciej jeździ nie równa się temu że #!$%@?
po 2 bardzo niewiele zdaje sobie sprawę ze swoich faktycznych umiejętności i możliwości tego czym jeździ w określonych warunkach
po 3 to że ktoś nie miał wypadku/stłuczki to nie znaczy że jest lepszym kierowcą od tego co miał (wg tego moja matka jest lepsza od tego rajdowca co się #!$%@?ł pod pociąg z 10 lat temu, mimo