Wpis z mikrobloga

  • 291
Sytuacja na polskim rynku nieruchomości jeszcze nigdy nie była tak dobra. Mieszkania są tanie jak barszcz i młodzi mogą przebierać w tysiącach ofert.

Właśnie kupiłem swój pierwszy w życiu apartament. Ekskluzywne osiedle Villa Piano w podwarszawskim Konstancinie, prawie 100 metrów kwadratowych z bezpłatnym dostępem do siłowni i kortów tenisowych. Za osiedlem piękne lasy i potok. Mamy też prywatne przedszkole, a developer buduje jeszcze muszlę koncertową i plac zabaw.
Już nie pamietam dokładnie po ile płaciłem, ale chyba jakieś groszowe sprawy, 12 czy 13 tysięcy złotych z metra. Musiałbym zajrzeć do umowy. Jestem mega zadowolony bo zamknełem się w ustalonym budźecie i zostało jeszcze trochę na samochód dla żony. Oczywiscie BMW w pięknym perłowym lakierze aby dobrze komponowało się z kolorami fasady. Żona chce wykonczyć mieszkanie w stylu sródziemnomorskim. W domu mają być białe sciany, białe meble i dużo kamienia. Blaty z piaskowca zamówiliśmy z Grecji.
Jesteśmy na etapie wprowadzania sie. Jeszcze nie wszystko gotowe, ale ja już oddycham z ulgą. Spełniłem się jako mąż i ojciec. Dzięki mojej ciezkiej pracy zapewniłem rodzinie godne warunki do życia. To fajnie, że dzieki polityce prorodzinnej prowadzonej przez nasz rzad, nawet taka rodzina jak nasza, może kupić własne lokum, bez potrzeby zaciągania jakichkolwiek kredytów.

Generalnie w Polsce żyje się coraz lepiej, przybywa nam bogatej klasy średniej i ludzie nie wstydzą się już afiszować swoim sukcesem. A za rok, jak bozia dopomoże kupie jeszcze jedno mieszkanie, po drugiej strony ulicy - dla córki. Ma dopiero 8 lat, ale chce już dziś zapewnić jej jakies bezpieczenstwo finansowe i lepszy start. Kiedyś na pewno wyfrunie z gniazda to już bedzie miała swoje.
#pokazauto #bmw #chwalesie #polskiedomy ##!$%@? #nieruchomosci #warszawa #ekonomia #gospodarka #polska #deweloperka #motoryzacja #pasta
Pobierz
źródło: comment_G41GyicETqrgGE25Fi1vZ92RVTlteiVI.jpg
  • 53
@daeun: 100m2 pod miastem to tak trochę mało. Mimo wszystko wierzę, że kiedyś Ci się w życiu polepszy i w końcu będzie Cię stać na porządny dom pod miastem ( ͡° ͜ʖ ͡°)