Wpis z mikrobloga

Do mojej #pracbaza ostatnio inwestor oddelegował swojego szpiega, ktory ma cośtam ootymalizowac. No i przyszedl taki koles 40+ z kryzysem wieku sredniego, ale jeszcze calkiem energiczny - Rafał niech mu będzie. Ogolnie Rafał równy gość - chodzimy czasami na obiad albo kawe. Ale Rafal ma jedna slabosc - slabosc do młodych ładych lasek (sam ma zone i dziecko). No i pod pretekstem tych optymalizacji wyciaga te plodne Julki co sa jeszcze na studiach i pracuja na pol etatu i niby rozmawia z nimi czym sie zajmuja i jak efektywnie robia to co robią. Napina sie przy tych rozmowach doslownie jak Johnny Bravo. Tutaj trzeba wspomniec, ze poszla fama, ze Rafał robi notatki i będzie zwalniał niedlugo niepotrzebnych ludzi. Oczywiscie powiedzialem mu o tym i sobie z niego cisne, ze bedzie jak Clooney.
No i ostatnio jakos tak wyszlo, ze bylismy na kawie ja, Rafal i taka jedna moja mlodziutka kolezanka z pracy. No i w pewnym momencie Rafal, wiedzac jaka opinia o nim krąży dla zartow mowi: „Iza, w sumie to fajna z ciebie dziewczyna, ale będziemy musieli cię #!$%@?ć”. Na co zszokowana Iza wypala: „No dobrze, ale w ilu”.
Kurtyna.
#coolstory #pracbaza #rozowykorposwiat #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 19