Wpis z mikrobloga

Córka (lvl 13) właśnie dała mi i żonie znac, że nie będzie chodzić na #religia w szkole i mamy ją od kolejnego semestru wypisać. Krew mnie zalewa najbardziej, bo żona jej jeszcze przyznała rację. Według niej skoro nie chodzimy do kościoła i w sumie to jesteśmy raczej #ateizm to nie dziwota, że dziewczyna nie chce tam chodzić. Dziadkowie mieszkają w małych miejscowościach, mocno naciskają na to, żebyśmy małą wychowali w wierze i wiem jak się to skonczy. Żona nie potrafi zrozumieć, że lepiej mieć chociaż z tej strony spokój.

#jakzyc #gorzkiezale #zalesie #zwiazki
Pobierz teddybear69 - Córka (lvl 13) właśnie dała mi i żonie znac, że nie będzie chodzić na #...
źródło: comment_J9C7zfQvbh2WowR4gsQ77nREKTAwI88k.jpg
  • 196
@teddybear69 lol typie jesteś podręcznikowym przykładem upartego osła, który nie potrafi wziąć na siebie ciężaru wyboru swojego dziecka. #!$%@? tam że jesteś hipokrytą i jeśli postawisz na swoim, córka będzie się rozwijać wbrew sobie. Ważne żeby ludzie nie gadali. Pomyśl nad tym. Mój ojciec miał podobnie i w wieku 16 lat zaczalem go kompletnie olewać. Nić wzajemnego zrozumienia pęka bardzo łatwo s potem nie wiadomo jak to naprawić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@teddybear69:
Swoją drogą rodzinę też masz #!$%@?ą jak piszesz ze to jak wychowujesz swoje dzieci ją skłuci. To o szacunku też dobre. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, a jak bym miał ojca który przejmuje się co mama powie to już widzę jak bym go szanował :p
Lubię wchodzić na wykop, bo jak poczytam jak ludzie #!$%@? ogarniają swoje życie to od razu swoje wydaje mi się lepsze ¯\_(ツ)_/¯
to czego wtedy córkę nauczę? Że nie ma mieć szacunku do mnie jak podrośnie?


@teddybear69: A nauczysz ją tego zmuszając do chodzenia na religię bo "co dziadkowie powiedzą" pomimo tego że jej własny ojciec ma religię w dupie?