Wpis z mikrobloga

Kurła, wreszcie rowerowe Mirabelki i Mirasy. Długo to trwało (zbyt długo), ale w końcu, własnymi siłami, udało mi się poskładać rower do bajkapkingu / touringu :D Jestem zadowolon z siebie. Trochę muszę coś wymyślić z tymi torbami Roswheela, bo totalnie nie gra z dewizą Velominati #cosieniedojezdzitosiedowyglada, raczej pedałów, pancerzy i owijki na niebieskie zmieniać nie będę. Poskładany na tytanowej ramce Planet X Tempest V3, widelec to bikepackingowy Fyxation, Z przodu i z tyłu Ultegra R8000, hamulce TRP Spyre, korba Sram Force, bo ta mi się bardziej podobała niż Ulty, a można ją fajnie zmodować, żeby były widoczne zielone detale. Jeszcze z ex-giantowych kół muszę nalepki pościągać, bo też nie pasują.

#polskalozavelominati #cosieniedojezdzitosiedowyglada #bikepacking #kolarstwo #szosa #gravel #planetx #kolarstwoszosowe #rowerowywroclaw
NuclearCycling - Kurła, wreszcie rowerowe Mirabelki i Mirasy. Długo to trwało (zbyt d...

źródło: comment_J1Y6IzzRS8IjWheYAFFqgNI9iiOmguc4.jpg

Pobierz
  • 19
@krabozwierz: Obowjonskowo.
@Krachu: też o tym myślałem, to w sumie będzie zależało od rozmachu wyprawy :}
@SnikerS89: po taniości kupiłem z Allegro jakiś TranzX
@Mlek: Spełnia funkcję chlapaka, ale jak będzie mokro i błotno, to i tak nachlapie Ci na plecy i wszystko, a w przypadku błotnika nie aż tak. Jeszcze nie ważyłem, muszę tam drobnych modyfikacji jeszcze dokonać i wtedy sprawdzę :d.
@SkwarSki: Taki, że jak Ci się zrąbie coś w podróży, to hydrauliczne będą bardzo trudne, jeżeli nie niemożliwe do naprawienia, a z mechanikami jakiegoś farmazona zawsze wymyślę. To pierwsza rzecz. Druga, zdecydowanie ważniejsza - jak hamuję, to zużywam same tarcze i klocki, a nie całe obręcze, których zużycie praktycznie powoduje, że koło jest do śmieci (no chyba, że masz jakąś super-duper piastę). No i jeszcze hamują w mokrych warunkach zdecydowanie lepiej,
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: jeździłeś na jednym i drugim? Np Apex vs Spyre, ja tak. I jest duża różnica.
Nigdzie nie pisałem o kołach...
@NuclearCycling: No Twój rower ale na tym bym się skupił. Wozisz zawsze linkę i okłądziny? :)
Ja jestem za tarczami, obręczówki są ble. Ale tu masz rower obładowany więc nie waży on 10kg
Jeśli chodziło o kasę to spoko, rozumiem.
@kendi ten na górze mój. Giant Defy adv 1. Niżej nie mój Triban 500 RC. Mam jeszcze alu Cannondale Synapse na rivalu, ale on zapięty w trenażer. Ostatnio nic nie postowałem na stracie, część jazd mam na liczniku w Giancie, a jazd trenażerowych nie postuję, bo mi się Zwift znudził i sobie kręcę do serialu bez żadnej aplikacji.