Wpis z mikrobloga

45kg i 155cm here. Zawsze miałam bardziej masywne uda i jeszcze rok temu moje wymiary przedstawialy sie tak:
Uda -52cm, Biodra -89cm , talia-62cm, biust- 86cm
W tej chwili ma sie to tak (waga pozostała bez zmian, zawsze wahalam się między 42-47):
Uda 47cm, biodra 83cm, talia - 59 i biust 83cm.
Teraz pytanie, jak ćwiczyć i jeść by zwiększyć utracone cm w pozostałych wymiarach przy tym nie rozbudowujac znowu ud?

+Myslalam o bialku serwatkowym od czasu do czasu, ale sie zastanawiam.
#mikrokoksy #dieta #cwiczenia #silownia #rozowypasek
  • 38
@MallaCzarna: białko i tak w diecie trzeba mieć, niezależnie od tego czy ćwiczysz czy nie. To nie od białka rośniesz, tylko od nadwyżki kalorycznej.

Mając na myśli masywne uda, chodzi ci o tłuszcz tak? Więc najpierw redukcja sadła z ud, a potem rozsądna "masa" od pożądanego efektu.
@MallaCzarna: Tak jak kolega pisał, potrzebujemy foto (oczywiście bez ciuchów)
A tak serio, to raczej nie uzyskasz tutaj odpowiedzi która Cię usatysfakcjonuje.
Nie masz za bardzo możliwości "zarządzać" tkanką tłuszczową. Masz to w genach i tyle.
Najlepiej pogodzić się z Twoją budową i wyćwiczyć zadbaną sylwetkę. Uwierz mi że większości facetów wcale nie przeszkadzają większe uda, o ile reszta ciała idzie w parze.
@MallaCzarna: tamte cm to byl tluszcz, dac cwiczenia budujace na posladki a na reszte trening tlenowy lub interwalowy, poprawi Ci to biodra i posladki, bardziej wytnie talie ale biust bedzie spadal wraz ze zmniejszaniem sie poziomu tkanki tluszczowej, o ile spadnie zalezy od Twojego profilu hormonalnego. Ale masz bardzo dobre proporcje, moze je jeszce odrobine podciagnac (talia i posladkami).
Mozesz to zrobic na silowni, mozesz w domu, mozesz na zajeciach, to
@MallaCzarna: nie chcesz rozbudowywać nóg więc po prostu ich nie ćwicz albo ćwicz lekko. Resztę partii rozbudujesz po prostu je ćwicząc odpowiednio, przy odpowiedniej diecie z bilansem kalorycznym na plus. Nie da się kontrolować gdzie przybierzesz na wadze jeśli chodzi o sam tłuszcz ale dobrze dobrane kalorie zminimalizują nabieranie tłuszczu. Czyli po prostu ogarnij sobie tzw legendarną czystą masę. Tak czy siak nie martwiłbym się o jakieś mega rozbudowane nogi u