Wpis z mikrobloga

@khazaddum: mnie kiedyś coś takiego #!$%@?ło. W Poznaniu jest tak mała prowizja od sprzedaży biletów na autobus że nikt tego nie robi. Kiedyś chciałem kupić jak jechałem do kumpla, przy okazji w gości to siata browarów. To on że mi biletów kartą nie sprzeda (zarobiłby kilka zł na piwach, dołożyłby do biletu z 5-10gr) to mu to zostawiłem wszystko na ladzie i poszedłem w #!$%@?. Ma mały biznes a nawet liczyć
@khazaddum: @Fotoblysk: @Fotoblysk: ej wykopki, ale to jesteście za wolnością i swobodnym dysponowaniem swoją własnością czy nie? Bo już jobla można dostać...( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znowu strasznie sie miotacie na wieść, że gotówka ma być wycofana z użycia i zastąpiona plastkiem. Bo to też ogranicza tzw wolność. To o co biega? Co będzie jutro, bo chyba wasz pogląd na świat zależy dosc istotnie od mema
Znowu strasznie sie miotacie na wieść, że gotówka ma być wycofana z użycia i zastąpiona plastkiem. Bo to też ogranicza tzw wolność.

@KrolWlosowzNosa: Zarówno całkowite odejście od gotówki, jak i takie kartki z płatnością od X złotych to dwie strony tej samej, anty-wolnościowej monety. Powinniśmy móc płacić gotówką kiedy chcemy, oraz móc płacić kartą kiedy chcemy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@KrolWlosowzNosa: kiedy zrozumiesz, że wykop jak i każda inna społeczność to nie jest jeden byt i jak pojawia się jakiś wpis, który promuje jeden punkt widzenia to zlatują/plusuja to głównie osoby, które się z tym zgadzają a każda inna opinia jest atakowana przez circlejerk. Przez co może wydawać się jakby cały portal miał takie samo zdanie na dany temat