Wpis z mikrobloga

@ATAT-2: o, uzupełnienie dziennika, wiedziałem, że czegoś nie zrobiłem xddd A przerwy to w 80% przypadków fikcja, albo dyżur przy męskim kiblu, albo uczeń zagada, albo przerwa 5 minut. Jak mi się raz w ciągu dnia uda wyskoczyć na szluga to jest święto xd
  • Odpowiedz
@Strahl:

Pisałem, że dwa lata temu skończył studia, siusiaczku. Nie pisałem też, że dom BUDUJE. Jeśli z równą dokładnością czytasz dokumentację medyczną, to nic dziwnego, że nie umiałeś się w Polsce ogarnąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Strahl:

Jeśli myślisz, że chciałbym się kolegować że sfrustrowanym volksdeutschem, to nie możesz być w większym błędzie. Nawet twój brak umiejętności czytania ze zrozumieniem nie dorównuje takiej pomyłce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zauwazylem_ze: PiS wprowadził tylko minimalną stawkę godzinową.Płaca minimalna jest zasługą całkiem innych rządów,PiS ją tylko podnosi panie zauwazylem_ze.
Nie nie bronię tych komunistów.Po prostu sam #bekazpisu to trochę mało.
  • Odpowiedz
@SmellySocks: Z przerwami nie narzekaj, siostra nie ma ani minuty wolnego od 8 do 13 bo zawsze ktoś w klasie zostaje i musi pilnować dzieci.
A jak za potrzebą przyciśnie, trzeba szukać pani sprzątaczki żeby chwilę z dziećmi została.
  • Odpowiedz
@Strahl: to nie wiem co to za fryzjerka, mistrzyni polski czy jak. 100zl u lekarza, to chyba parę lat temu. 150 to właściwie minimum. Nierzadko za wizytę placiłem po 250 zł, a nawet 400 zł. Bez zabiegów żadnych.
  • Odpowiedz
@lewoprawo: uwazasz ze takie wyjezdzanie po dziennych studiach jest w porzadku?

Ok, sa #!$%@? place w Polsce i rozumiem ze ktos chce sie rozwijac i zarabiac kepuej na zachodzie. Ale wtedy beka ze psioczy na panstwo i jedniczesnie sam od niego bral hajs na studua xD
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Zastanawiam się tylko, jak cię muszą ludzie w życiu traktować, że się tak do mnie przykleiłeś i próbujesz mi coś udowodnić rzucając obelgami. Powtarzam po raz kolejny - idź szukać kolegów gdzieś indziej, nie mój poziom dyskusji.
  • Odpowiedz
@zauwazylem_ze: #!$%@?

-nauczyciel 14 godzin pracy w tygodniu, 3 miesiące wakacji, 13 pensja, wcześniejsza emerytura, rok płatnego urlopu
-lekarz - zajebiste perspektywy za 3-4 lata, zarobki 20k po ukończeniu specjalizacji, pewna praca
-kasjer sprzedawca - 40 godzin #!$%@?, bez szans na awans, bez perspektyw, z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia i nara

Trochę inaczej to wygląda - prawda?
  • Odpowiedz
Żadnych dodatków, największy prezent jaki dostałem to #!$%@? od dyrektora.


@SmellySocks: Za co? Byla sluszna?
Jesli chcesz to pokaze Ci wplate od podwykonawcy dla Orange - pelny etat i niewiele wiecej jak ty na pol etatu + niewyplacone pensje w terminie + PIP zwala wine na pracownika o niewyplacone naleznosci + niewyplacone "przymusowe nadgodziny" - nadgodziny wygladaly tak ze wywozono do pracy i kierownik decydowal kiedy wroci na baze +
  • Odpowiedz