Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2224

Tragiczny wypadek na A1: Policja początkowo uwierzyła kierowcy BMW

Policja do godziny 2.00 w nocy jako sprawcę wskazywała kierowcę Kii. Prawdziwego winnego z BMW - dopiero cztery godziny później (godz. 6:26). Efekt: Sebastian M. zdążył uciec za granic, do dziś nie został wydany i nie wiadomo, czy to kiedyś nastąpi...

Szewczenko
Szewczenko
Szewczenko
z
rp.pl
dodany: 26.08.2024, 20:50:47
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    majtczak
  • #
    afera
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Opracowanie w/w artykułu bez PayWall
Szewczenko
z motoryzacja.interia.pl
  • 8
Możliwe wersje Sebastiana
konto usunięte
z wykop.pl
  • 2

Komentarze (98)

najlepsze

sylwke3100
sylwke3100
26.08.2024, 21:06:42 via Android
  • 441
Tak tak zupełnie przypadkiem uwierzyła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PrawdziwyPatriota
PrawdziwyPatriota
PrawdziwyPatriota
26.08.2024, 22:40:49 via Wykop
  • 47
Tak tak zupełnie przypadkiem uwierzyła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@sylwke3100: Za odpowiednią opłatą. Ciekawym, czy fakturę też wystawili.
  • Odpowiedz
macfan-pl
macfan-pl
26.08.2024, 22:43:22 via iOS
  • 23
@sylwke3100 ten przypadek nazywa się przelew ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
s.....1
s.....1
konto usunięte 26.08.2024, 21:06:25 via Wykop
  • 328
Za Majtczaka zawsze WYKOP!!!!
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ewolucja_myszowatych
ewolucja_myszowatych
27.08.2024, 11:08:38 via Wykop
  • 23
tylko w tym samochodzie byli trzej inni goście, oni też poświadczyli nieprawdę? Nie widzieli że na liczniku mają 320 km/h? Nie próbowali reagować tylko siedzieli i patrzyli na drogę? Przecież ci trzej pasażerowie są zobowiązani zrobić zatrzymanie obywatelskie jeśli kierowca łamie prawo
  • Odpowiedz
Dragimir
Dragimir
Dragimir
27.08.2024, 15:46:53 via Wykop
  • 2
@xfin: raczej, zrodlo tu jest wykop, 80% uzytkownikow to dzbany i funkcjonalni analfabeci. Najlepsze ze moje pytanie ma 1 minus, brednie o obowiazku zatrzymania obywatelskiego, 11 plusow. Gdy rozum spi serwerownia wykopu pracuje na pelnej mocy.
  • Odpowiedz
janekplaskacz
janekplaskacz
janekplaskacz
26.08.2024, 21:25:16 via Android
  • 214
Giną 3 osoby a ci debile wierzą na słowo uczestnikowi zdarzenia.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

realme7
realme7
realme7
26.08.2024, 22:10:57 via Wykop
  • 70
@janekplaskacz: nie bądź naiwny wierząc w głupotę.
  • Odpowiedz
janusz-lece
janusz-lece
27.08.2024, 07:20:28 via Wykop
  • 18
Giną 3 osoby a ci debile wierzą na słowo uczestnikowi zdarzenia.


@janekplaskacz: znajac zycie milicja pewnie wpisala, ze trojka z kii nic nie komentuje, czyli zgadza sie z slowami kierowcy bmw
  • Odpowiedz
Aaa12345
Aaa12345
Aaa12345
26.08.2024, 22:17:40 via Wykop
  • 170
Milicjanci na początku udawali że to dwa niezależne zdarzenia, teraz nową wersję wymyślili?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Shirde-_-
Shirde-_-
26.08.2024, 21:34:34 via Wykop
  • 104
Rodzina w policji pewnie nie pomagała
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gieroj777
gieroj777
27.08.2024, 07:05:32 via Wykop
  • 38
@Shirde-_-: oficjalnie majteczek nie ma rodziny w policji. takie oświadczenie wydano. w erze powszechnej inwigilacji nie jest problemem sprzwdzenie ile czasu tuż po wypadku majteczek rozmawiał z wujkiem komendantem i czy wujek dzwonił do policjantów z patrolu. firmy telekomunikacyjne muszą takie dane przechowywać...ale to ktoś musiałby chcieć sprawdzić. może nawet i ktoś to sprawdzał ale natychmiast zamieciono to pod dywan
  • Odpowiedz
luksky
luksky
27.08.2024, 14:35:27 via Android
  • 8
@gieroj777 do roku czasu T-Mobile przechowuje billingi. Korzystałem z tego prawa.
  • Odpowiedz
lubiecie
lubiecie
lubiecie
26.08.2024, 22:23:16 via iOS
  • 78
No ciekawe, o zdanie po wypadku mogli spytać tylko kierowcę BMW ponieważ kierowca kia nie żył…
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

macfan-pl
macfan-pl
26.08.2024, 22:45:04 via iOS
  • 2
@lubiecie telefon na górę i wszystko wiadomo 😊 niech zstąpi światło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
27.08.2024, 10:29:18 via Wykop
  • 9
@lubiecie: Git. jak kiedyś hipotecznie kogoś zabiję i przyjdzie policja to mówię ze jestem taki czerwony i podrapany bo jadłem dżem ze słoika bez rąk a ten trup obok to się potknął kilkadziesiąt razy na nóż.

Według logiki tego oświadczenia po czymś takim policja powinna życzyć mi miłego dnia i sobie pójść bo przecież mamy tu dwa zupełnie niepowiązane incydenty.
  • Odpowiedz
guardian_angel
guardian_angel
27.08.2024, 04:15:29 via Wykop
  • 64
O, znowu jakaś nowa wersja tłumacząca mataczenie policji. Przypominam, że prawie rok temu Rzeczpospolita ustaliła, że były dwie notatki po wypadku - pierwsza, z właściwym, znanym nam przebiegiem wypadku i druga, po edycji przez jakiegoś wyższego stopniem bolka, zrzucająca winę na kierującego kią. Tradycyjnie, policja zaprzeczyła ustaleniom dziennikarzy :) No chyba, że goście z rp.pl zeszli na poziom Super Expresu czy tam Faktu i wypuścili, ot tak sobie, newsa wyciągniętego z d*py.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wacekponadprawem
Wacekponadprawem
Wacekponadprawem
27.08.2024, 06:15:50 via Android
  • 18
@guardian_angel no ale przecież prokuratura już zbadała sprawę i nie było majtaczenia( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
gieroj777
gieroj777
27.08.2024, 07:08:12 via Wykop
  • 8
@guardian_angel: wg najnowszej wersji to nie majeczek wtedy prowadził a kierowcy nie da się ustalić. powoli szykują grunt na powrót majteczka
  • Odpowiedz
puto
puto
26.08.2024, 22:17:11 via Wykop
  • 63
Policja początkowo uwierzyła kierowcy BMW


Piękne nastały czasy że władza i ich pomagierzy głupotą tłumaczą wszystkie swoje celowe działania, matactwa i defraudacje.
Tylko jak zwykły prol powie że on nie wiedział albo nie widział to na glebę i do pierdla ¯\(ツ)/¯
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

witos
witos
27.08.2024, 04:38:16 via Wykop
  • 39
@puto: Cała ta klika to sieć naczyń połączonych - prokurator wie o machlojkach lekarza, lekarz wie o zboczeniach komendanta, komendant wie o kochance sędziego, sędzia wie o lewych interesach w prokuraturze itd. I w tej całej gęstej zupie siedzi Majtczak ze swoją kochającą rodziną, która też wie o wszystkim i grozi palcem wszystkim po kolei, że jak nie oczyścicie mojego kochanego synalka z zarzutów, to my wszystko wyklepiemy: ty stracisz
  • Odpowiedz
Emes91
Emes91
27.08.2024, 05:43:59 via Wykop
  • 47
Pamiętajcie, że zgodnie z doniesieniami, razem z Sebusiem w jego BMW jechał jego kolega-prawnik. Mogło być tak, że na widok policjantów adwokat zaczął sypać paragrafami, pogroził konsekwencjami za bezpodstawne zatrzymanie, a tępi krawężnicy uruchomili standardowy moduł polskiego policjanta pt. "silni wobec słabych, słabi wobec silnych", skulili uszy po sobie i przytaknęli, bo zobaczyli BMW w bogatej opcji, to wiedzieli, że mają do czynienia ze "szlachcicem".
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bartqui
bartqui
bartqui
27.08.2024, 07:43:25 via Wykop
  • 20
@Emes91: to nie jest tak, że MOGŁO tak być. Tak BYŁO i to kropka w kropkę, nie ma żadnych wątpliwości co do tego.
  • Odpowiedz
thurd
thurd
thurd
27.08.2024, 12:08:37 via Wykop
  • 4
@bartqui: U nas policja też powinna mieć body-cam i każdy obywatel powinien mieć dostęp do każdego nagrania.
  • Odpowiedz
7ujMejster
7ujMejster
27.08.2024, 03:36:11 via Wykop
  • 19
Kolesiostwo w tym kartonie daje wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet będąc mordercom wyślą Cie na wakacje by wszystko ucichło po czasie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3563
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
3027
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
2954
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2652
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
1862
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking