Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim w Nowym Roku.
Nieśmiało chciałem wszystkim tu zgromadzonym przypomnieć, że w II edycji #wykopaka poniższe osoby złamały obowiązujące reguły zabawy i nie wykonały działań co do których się zobligowali, pozbawiając swoje pary szansy na podarunek w okresie świątecznym.
Pozdrawiam serdecznie, w tym @wykoPAKA i życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w nowym roku!

#scianawstydu 1/12

Lista osób wpisanych na ścianę wstydu
@korporacion
@NorskArisk
@Mefedronka
@dariusz955
@chiraqx
@kspr
@kejterprywatnie
@Ponta
@wojt4ss
@jakub-kubaaa
@czlowiek-stolec
@CioseK
@skurvol_Dominik
@NewGuy
@VoonArt
@Xaridov
@silver1
@SSKW
@Kocurowaty
@reefer_madness
@matess
@Szatanski_werset
@Szychasekk
@Jandall
@PAST
@pokukma
@RobaUrs
@Qontrol
@PanKajak
@bimbadil
@cranberry250
@dami423
@haes82
@beniu89
@PrawdziwyRealista
@pawel_je
@qmox
@simsyletlansmisja
Vader-Poland - Dzień dobry wszystkim w Nowym Roku. 
Nieśmiało chciałem wszystkim tu ...

źródło: comment_juLnuK8UmlhuTLvec08H9QMdg0O72AY2.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kocurowaty: A możesz wyjaśnić dlaczego nie nawiązałeś wprost do zainteresowań Twojego odbiorcy? Jeśli ktoś pisze, że lubi A,B,C, zajmuje się D i E, to dlaczego ty wymyślasz, że jeśli coś kiedyś studiował i tam w opisie tego kierunku było coś wspomniane o słowie "strategia" to idealne będą szachy, nawet nie wiedząc czy odbiorca lubi takie sprawy? Może to był jego najbardziej nielubiany element tych studiów? Dlaczego nie wykorzystałeś informacji A,B,C,D,E
  • Odpowiedz
@dobry_programista: Głównym celem tej zabawy jest sprawienie przyjemności a nie trafienie w 100% w oczekiwania
Skoro ktoś przygotował paczkę nawet znuniwersalnymi przedmiotami nie powinien był być odrzucany przez argumentacje z dupy
Rozumiem ze moja paczka nie była idealnie dopasowana ale znajdowały się w niej produkty drogie dobrej jakości i uniwersalne z których każdy obdarowany by się ucieszył
skurvolDominik - @dobryprogramista: Głównym celem tej zabawy jest sprawienie przyjemn...

źródło: comment_SEk6CGtkdldiCxtiL2pat2XvlaIxyOnC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@skurvol_Dominik: Głównym założeniem wykoPAKI jest przygotowanie SPERSONALIZOWANYCH paczek, czyli takich, które mają powiązanie z opisem. Nie wymagamy, aby całość była idealnie spersonalizowana, ale główna część paczki jak najbardziej. Jeśli mielibyśmy sobie wysyłać uniwersalne paczki, to po co w ogóle pisać opisy? Moglibyśmy to robić bez nich. Zasady zabawy były jasne od początku, wszystko jest opisane na naszych stronach i w regulaminie. Przystępując do zabawy zaakceptowałeś te zasady, więc nie dziw
  • Odpowiedz
@dobry_programista: Bukłak ?
Wodę można nosić w butelce wiec po co bukłak - wodę można pic wszędzie nie tylko na szlakach

Mapa ? A skąd wiem czego ? Może na przykład Andów , poza tym po co szlaki są oznaczone

Kompas ? Może odbiorca nie umie z niego korzystać ( co nie jest takie proste jak się
  • Odpowiedz
@skurvol_Dominik: Chyba mylisz zabawy - prawdopodobnie miałeś na myśli wykopocztę, a teraz brałeś udział w wykoPACE. Tym bardziej to pokazuje, jakie masz podejście do tego, w czym brałeś udział. W żaden sposób nie ustosunkowałeś się do moich argumentów, a tylko próbowałeś nieudolnie wykpić moje propozycje pomysłów, które są jak najbardziej logiczne w przypadku takiego opisu odbiorcy. W Twoim temacie napisałem już wszystko i nie zamieram się więcej rozpisywać, bo sam
  • Odpowiedz