Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim w Nowym Roku.
Nieśmiało chciałem wszystkim tu zgromadzonym przypomnieć, że w II edycji #wykopaka poniższe osoby złamały obowiązujące reguły zabawy i nie wykonały działań co do których się zobligowali, pozbawiając swoje pary szansy na podarunek w okresie świątecznym.
Pozdrawiam serdecznie, w tym @wykoPAKA i życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w nowym roku!

#scianawstydu 1/12

Lista osób wpisanych na ścianę wstydu
@korporacion
@NorskArisk
@Mefedronka
@dariusz955
@chiraqx
@kspr
@kejterprywatnie
@Ponta
@wojt4ss
@jakub-kubaaa
@czlowiek-stolec
@CioseK
@skurvol_Dominik
@NewGuy
@VoonArt
@Xaridov
@silver1
@SSKW
@Kocurowaty
@reefer_madness
@matess
@Szatanski_werset
@Szychasekk
@Jandall
@PAST
@pokukma
@RobaUrs
@Qontrol
@PanKajak
@bimbadil
@cranberry250
@dami423
@haes82
@beniu89
@PrawdziwyRealista
@pawel_je
@qmox
@simsyletlansmisja
Vader-Poland - Dzień dobry wszystkim w Nowym Roku. 
Nieśmiało chciałem wszystkim tu ...

źródło: comment_juLnuK8UmlhuTLvec08H9QMdg0O72AY2.jpg

Pobierz
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@skurvol_Dominik: czekaj, bo nie wiem czy dobrze rozumiem sytuację. Bierzesz udział w zabawie, w której podkreślamy, że polega ona na przygotowywaniu SPERSONALIZOWANYCH prezentów, Twoja paczka nie przechodzi weryfikacji, obwiniasz za to organizatorów, a do tego chwalisz screenem z wiadomości, w której odbiorca potwierdza, że paczka NIE BYŁA spersonalizowana, a co za tym idzie - decyzja o odrzuceniu była słuszna?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
jeden z organizatorow ma problemy ze soba i dlatego jestem na liscie.
@Kocurowaty: ten organizator, który kilka dni przed końcem zabawy przypomniał Ci, że mimo, że bierzesz udział, to nawet nie raczyłeś przez tydzień sprawdzić kto został wylosowany jako Twoja para, a Ty nawet w wyznaczonym terminie nie zareagowałeś? Ten sam organizator którego nazwałeś "gorszym od nazistów" bo odrzucił Twoją zrobioną na ostatnią chwilę paczkę, która nie spełniała wymagań zabawy i
@chybaDapi: Mimo wszystkiposwiecilem czas i środki na przygotowanie paczki która wydaje mi się ze spodobała się uczestniczce , nie było w paczce śmieci i pietruszki tylko dobrane w pewien osób przedmioty
Żałuje ze nie wpisałem w swojej personalizacji nintendo do switch i bugatti veyron oraz domu na Seszelach ciekawe czy wtedy nadawca również sprostałby personalizacji. Podejście jednego z organizatorów jest żenujące , argumentacja braku rzekomej prrsonalizacji gorsza jak policjanta krawężnika który
@skurvol_Dominik: Spoko mi organizator powiedział, że po pierwsze Mirek nie chciał książki ale ja wrzucam.
Ohh wait, ale to komiks, a to akurat mirek lubi bo stalkowałem. No dobra odpuszczam, mówię dam komiks w gratisie, coś jeszcze dorzucę, to doczepili się, że kupiłem grę nie RPG tylko planszowo strategiczną a to nie to samo... No to już dwa prezenty kupione, kasa wydana ale nie, nie można. Potem polemika, że nie pokazałem
@bimbadil: To widzę podobnie jak u mnie
Szkoda ze organizatorzy @wykoPAKA nie wejdą w polemikę.
W momencie weryfikacji dało się odpisywać na posty i wiadomości prywatne.
Ja osobiście uważam takie zachowanie za skandaliczne
Jeśli ktoś paczkę przygotował i wydał na nią środki mimo wszystko ja wysłał i nie dostał negatywnego feedbacku z uwagi na ewidentna lipę to takie #!$%@? się jest co najmniej nie na miejscu, jeśli odbiorcy paczka by się
@Kocurowaty: @skurvol_Dominik: @bimbadil: Jako drugi organizator wyrażę się w sprawie - przejrzałem Wasze zdjęcia weryfikacyjne i opisy odbiorców i kompletnie was nie rozumiem - gdzie wy widzicie w swoich paczkach jakiekolwiek spersonalizowanie? Biorąc udział w zabawie na pewno zapoznaliście się z jej zasadami i co trzeba przygotować. Nie widzę, aby jakakolwiek rzecz z Waszych paczek nawiązywała wprost do opisu odbiorcy - pomimo, że Wasi odbiorcy mieli opisy z wieloma
@dobry_programista: Nigdzie nie było napisane, że Mirek nie chce KOMIKSÓW, to Ty zakwalifikowałeś komiks jako książka Panie Kolego. Nie miałem ochoty polemizować, nie miałem siły polemizować. Pisałem Ci, że mi się zdrowie #!$%@?ło, byłem odcięty dobre 2 tygodnie gdzie nie byłem w stanie nic robić.
To co Mirek o komiksach napisał to dostałem wczoraj, nie gadałem na anonimowych wiadomościach o tym, bo nie chiałem psuć niespodzianki.
Nie mam do Ciebie pretensji
@bimbadil: W naszej korespondencji wskazałem Ci informację, która może wskazywać na to, że komiks to nie jest dobra opcja (nie chcę upubliczniać informacji o odbiorcy, ale zajrzyj do pierwszej wiadomości po odrzuceniu zdjęcia - tam jest to wyjaśnione). Gdyby ten komiks był jedynym zastrzeżeniem to raczej nie byłoby o tym mowy i raczej byśmy zaakceptowali tą paczkę, ale to nie było jedyne zastrzeżenie - dlatego je również wskazałem. Zasady są takie