Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #pytanie #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #podryw #tinder #randka #rozowypasek #tfwnogf #przegryw #samotnosc

Pytanie do #rozowepaski
W nawiązaniu do wpisu http://wykop.pl/wpis/46154909

Kobiety, gdzie chodzicie żeby poznać faceta, jeśli Tindera nie używacie albo używacie tylko dla atencji?

Kluby? Puby? Kawiarnie?
Gdzie mam iść, aby znaleźć się wśród młodych (20-26 lvl) dziewczyn które autentycznie chcą kogoś poznać? I jak to zrobić?

Tylko proszę o szczere odpowiedzi, tutaj jesteśmy anonimowi więc nie musicie zgrywać świętoszek tekstami typu „ja do klubu idę tylko potańczyć i nie mam zamiaru nikogo poznać bo klub to nie miejsce do tego” mimo że tak naprawdę tak nie myślicie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)

Jak niby poznać kobietę do związku poza pracą, uczelnią i grupą znajomych?

  • Klub nocny, pub, bar 25.3% (56)
  • Kawiarnia 4.5% (10)
  • Na ulicy 11.3% (25)
  • W sklepie 2.7% (6)
  • Tylko internet, inaczej dzisiaj się nie da (╥﹏╥) 46.2% (102)
  • Gdzieś indziej (napisz gdzie) 10.0% (22)

Oddanych głosów: 221

  • 23
@Zgrywusel: ja słyszę dużo opinii dziewczyn że faceci boją się podchodzić do nich na ulicy. Oczywiście 7/10 powie że ma chłopaka ale szanse są. Obejrzałem trochę reakcji na yt, na kanałach "trenerów na uwodzenia" i w zasadzie jeśli facet jest rozmowny, nie jąka się to się nie osmieszy.
OP: @Florentino i ogólnie wszyscy głosujący na "ulicę" - jesteście różowymi, które poznały męża który zagadał na ulicy i jesteście do dzisiaj razem czy niebieskimi którzy naoglądali się filmików PUA i innych "eksperymentów społecznych" na youtube? Ja z tego co wyczytałem to zagadywanie na ulicy jest skazane na porażkę. Zero jakiegokolwiek przyzwolenia czy preselekcji (np. w klubie czy w internecie są ci którzy potencjalnie chcą kogoś poznać, na ulicy nie), kobiety
@AnonimoweMirkoWyznania: @CuckCuckKlan:
Mam ciało 7/10 i jestem programista 15k i też dla 3/100 lasek jestem creep. Zawsze możesz trafić na dziwoląga albo aspołeczna, zdziczala laske, która nie wie totalnie co zrobić kiedy do niej podejdziesz i zaczyna panikować. Wbrew pozorom wśród ładnych się to zdarza nie rzadziej i bynajmniej nie dlatego że pochodzi chad czy creep tylko dlatego że są #!$%@?.

Innego dnia podbijasz do laski 8/10 i wszystko idzie
Póki jesteś uprzejmy i zdajesz sobie sprawę że ktoś do kogo zagadujesz (niezależnie od płci i sytuacji) może być w losowym humorze to zazwyczaj z każdej takiej interakcji wyniesiesz pozytywny ładunek emocjonalny.

Nawet jak ktoś będzie niemiły to powiesz ok widzę że nie masz humoru elo. Może się otworzy ale na pewno Ci nie nawrzuca


@InterferonAlfa_STG: Akurat tzw. skalibrowanie społeczne mam na w miarę przyzwoitym poziomie. Wyczucie czy dana osoba jest
@AnonimoweMirkoWyznania: przykład podrywu z yt podałem jako przykład. Podchodziłem do lasek zanim pojawili się ci od kursów uwodzenia i chciałem sobie porównać pmojd podejścia z tymi które robią chady. Miałem na początku sporo zlewek ale jakoś nie brałem tego bardzo do siebie. Może dlatego że to była inna miejscowość i ryzyko późniejszego spotkania było prawie zerowe. Uczucie odrzucenia było ale i na jakiś wzrosła pewność siebie. Przy podejściu na ulicy trzeba