Wpis z mikrobloga

@Croce: ale nie zmienia to faktu, że mało prawdopodobne jest, aby tak niesamowicie inteligentna osoba nie rozumiała, że ta jedna fizyczna ciekawostka o której wie nie jest nawet właściwym argumentem w dyskusji, w której zabiera głos a tym bardziej nie powinna być jedynym.
@Howea: generalnie cały ruch internetowych korwinistów zajmuje się głównie tłumaczeniem i intelektualizowaniem tego, co wygaduje Korwin i inni z jego partii, a obecnie również intelektualizowaniem tego co mówią nacjonaliści z Konfederacji. Jeśli ktoś ogląda Korwina lub kogokolwiek innego z tego grona bez tej narzuconej narracji z tyłu głowy, to wygląda to po prostu żałośnie. Ci ludzie nie prezentują żadnych predyspozycji, poczynając od intelektualnych, do tego aby być w polityce, czy też
@Howea jest coś takiego jak otepienie. Oznacza to w dużym uproszczeniu że z czasem między innymi jak się starzejemy to nasza inteligencja spada. Korwin to stary człowiek i myślę że z jego wysokiego IQ obecnie została może połowa.

Kompromituje się I nie powinni go publicznie pokazywać bo działa to na niekorzyść. Ale u nich nawet młodzi to szur szur więc im w sumie wszystko jedno( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Howea: To zależy do czego nawiązujesz, Korwin ma bogatą listę publicystyczną.

Jego najgłupsze poglądy to trochę ten wolny rynek, kiedy zostało dowiedzione że "wolny rynek" jest możliwy max do średnich przedsiębiorstw, potem duże firmy coraz częściej zaczynają wpływać na ustawodawstwo w celu np.
1. utrudnienia konkurencji konkurowania
2. unikanie podatków (kreatywna księgowość)
3. obniżenia kosztów funkcjonowania biznesu
4. wrogie przejęcia konkurencji
etc etc

Także ten "wolny parówkowy rynek" może działać w
@Howea: Również nie popieram tego, że Korwin jest twarzą partii. Jeśli #konfederacja miałaby zyskać duże poparcie to imo bez tego człowieka. Szkoda też że aktualnie nie ma żadnej partii na którą możnaby zagłosować z czystym sercem. Tym samym chcę powiedzieć że te wybory były dla mnie bardzo trudne. Jednak finalnie padło na #konfederacja. Kolejne mniejsze zło? Nie wiem. Zawód ze strony dotychczasowych partii rządzących? Z pewnością.