Wpis z mikrobloga

  • 8
@Croce o boże XD nawet nie wiem od czego zacząć. Nie. Rozumna osoba nie będzie wypowiadać się o rzeczach na temat których nie ma pojęcia, a tym bardziej nie z taką pewnością siebie
  • Odpowiedz
  • 3
W odpowiedzi na twój głupi komentarz do napisania jest dużo więcej, ale nie czuję misji by tłumaczyć ci takie podstawy. Typ mówi to publicznie, od długiego czasu... Jesli dalej widzisz tu miejsce na usprawiedliwianie tego to lepiej nie pisz już więcej
@Croce
  • Odpowiedz
Jesli dalej widzisz tu miejsce na usprawiedliwianie tego to lepiej nie pisz już więcej


@adfgx: Ale gdzie Ty masz tu jakieś usprawiedliwianie? Wypowiadanie się z dużą pewnością na tematy, o których się nie ma specjalnie pojęcia wynika raczej z cech osobowościowych i zdolności metakognitywnych a nie wprost z inteligencji — można znaleźć całkiem sporo inteligentnych osób, które tego typu rzeczy odwalają (Taleb np.)
  • Odpowiedz
  • 0
@zikozikoziko Brawo, potrafisz znaleźć błąd ortograficzny! W sumie to powinnaś przy tym pozostać, bo idzie Ci to lepiej niż rozpoznawanie inteligencji u ludzie, ale tak głupi błąd, trudno
  • Odpowiedz
@adfgx: jesteś jeszcze w większym błędzie niż twój błąd ortograficzny¯\_(ツ)_/¯
Korwin pieprzy głupoty, ale jest ponadprzeciętnie inteligentny. Newton też był #!$%@?ęty. Jak ty tego nie widzisz, to twój problem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Banicjusz przecież tu jest tylko cyferka, skąd mam wiedzieć w jakiej skali, kto to zmierzył, czy sam sobie zrobił test na stronie. Nie mam zbyt dużego zaufania do takich źródeł, ale ok.
  • Odpowiedz