Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Howea: Szkoda że Korwin nigdy nie zderzył się z Gwiazdowskim. Mimo podobnych poglądów, czuję że staruszek zostałby zgnieciony, a Konfederaci dowiedzieliby się jak wypowiada się opanowana, zrównoważona osoba.
@Howea: Juź tłumacze. 1 Jest lepsze w znaczeniu że mniej szkodliwe zdaniem Korwina. Mnie mama klepała po pupie jak byłem mały i to było np jak wychodziłem na dwór po objedzie. Kilka razy się to zadzyło. Zobacz na piłkarzy. Klepią się po tyłkach po golu czy jak wchodzi nowy na boisko. Odbierają to jako coś podobnego do dania odwagi. 2 Jeśli kupisz ziemie to każdy powinien mieć prawo budowaç na niej
Bredzi i twierdzi, że nikt tego nie rozumie, bo jest za głupi.


@Howea: Korwin ma prawdopodobnie zaburzoną teorię umysłu, czyli umiejętność zrozumienia innych ludzi i uświadomienie sobie, że mają umysły, dzięki którym mogą mieć inną wiedzę o otaczającym świecie. Każdy człowiek z jakim sie zetkniesz ma odmienny umysł, myśli, doświadczenia, intencje, sposób rozumowania i trzeba mieć tego pokorną świadomość jeśli jako istota społeczna nie chcesz egzystować na granicy frustracji i niezrozumienia.
@Howea:

Jeśli ktoś naprawdę wierzy w to, że on jest inteligentny to naprawdę mi go żal, bo sam musi być jeszcze glupszy XD

Z całym szacunkiem, ale jakie Ty koleżanko posiadasz kompetencje, by wyrokować o tym, kto jest inteligentny, a kto nieinteligentny? Jesteś psychologiem? Psychometrą? Członkiem Mensy? Bo na razie Twoja opinia jest warta niewiele więcej niż rzucone przez Halynę z bazaru "Tusk złodziej".

Mam do czynienia z inteligentnymi ludźmi całe
@Dutch: Prawda, ale z autyzmem wydaje się coś więcej na rzeczy. Na razie oczywiście trudno z jakąś dużą pewnością powiedzieć dlaczego, ale wydaje się, że jest dość istotne powiązanie genetyczne na linii ASD i inteligencja, którego inne zaburzenia neurorozwojowe nie wykazują. Przy czym generalnie samemu ASD dość często towarzyszy też niepełnosprawność intelektualna, a mimo to wśród osób neurotypowych obserwujemy tutaj genetyczną korelację między „ryzykiem” ASD a wysoką inteligencją
@PolakAteistaMocnyII Wytłumaczyłeś jak myśli Korwin, ale nie wykazałeś, że jego myślenie jest właściwe. Dla małej dziewczynki niby lepsze żeby obcy facet ją dotykał niż usłyszenie w szkole co to seks? Raczej nie.
Plan zagospodarowania ma właśnie chronić własność. Ja gdy kupuję ziemię to chcę mieć pewność, że nikt mi chlewni pod domem nie wybuduje, bo automatycznie staję się przez to biedniejsza, gdyż moja nieruchomość traci na wartości. Dla wszystkich jest lepiej, gdy