Wpis z mikrobloga

W liceum miałem takiego typa który był po prostu okropnym człowiekiem.
Nigdy nie spotkałem drugiej tak dwulicowej osoby w swoim życiu.
Gość w ciągu 2 miesięcy zraził do siebie 80% klasy, szydził z wyglądu i dziewczyn i chłopaków, takie teksty jak "Ale masz dziwny ryj" w stosunku do średniej, małomównej dziewczyny przechodziły mu przez gardło bez drgnięcia powieką, obgadywał wszystkich, miał dodatkowo humor na poziomie wczesnej podstawówki i serio, nie wyobrażam sobie żeby ktoś z wykopu mający więcej niż 80iq i chociaż gram godności człowieka mógł się z nim zakolegować.
Jednak cechowała go jedna rzecz, był cholernie przystojny. Z jego ryjem i sylwetką wszystko się zgadzało, 0 zakoli, silna linia szczęki, 6pak, +180cm i tak dalej, no nie wiem do czego by się można było przyczepić.
Typ z tak podłym charakterem miał przez te 3 lata 6 dziewczyn, wszystkie co najmniej 7/10.Z czasem wychodziło jaki jest w stosunku do nich, więc z tego co kojarzę, 3 same go rzuciły, ale co poruchał to jego. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jeśli wydaje wam się, że to przez wasz charakter nie macie powodzenia, bo jesteście za mało ciekawi, przebojowi albo ktoś wam wypomina że jesteście strasznie toksyczni lub odpychający, pamiętajcie, że jakbyście byli 9/10 to większość kobiet nie miałaby z tym problemu, bo idealizowałyby was do tego stopnia, że nawet grzecznie ułożone dziewczyny chciałyby się z wami zadawać, nawet jeśli zachowywalibyście się jak wieśniaki czy skończeni idioci.
Ten typ jest dla mnie esencją tego, co wyczytałem w necie na temat tych wszystkich czerwonych i czarnych pigułek xd
#przegryw #zwiazki #tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #redpill
  • 8
@DuzyKot: to co piszesz jest najbardziej prawdziwą prawdą./ Ja tez takich spotykalem, co prawda nie az tak podlych ale tez gówno wartych . Z wyglądu conajmniej 8/10 , umawiali się z Pannami, ruchali je a za plecami w towarzystie innych kumpli potrafili je nawet obgadywac i wysmiewać . Zmieniali je jak rękawiczki. Wszystko to jest tak #!$%@? ze szkoda gadać
@MinnieMouse0: O czym ty mówisz? Typ był 100% zdrowy, po prostu był chamem niespotykanym, gardził innymi, dla tych których uważał za godnych uwagi potrafił się zachowywać przyzwoicie i był wśród nich towarzyski.
Ranić przegrywa że ma dziewczynę? A pomyślałaś o tych dziewczynach które same od niego odchodziły?
Jeśli wydaje wam się, że to przez wasz charakter nie macie powodzenia, bo jesteście za mało ciekawi, przebojowi albo ktoś wam wypomina że jesteście strasznie toksyczni lub odpychający, pamiętajcie


@DuzyKot: że macie racje. Gość był pewnym siebie zawadiaką. Wygląd był dodatkiem.