Wpis z mikrobloga

wspaniałych opinii to ta szkoła nie ma :P


@Kion: ale jakimś cudem w rankingu jest na 10 pozycji, nie jest tak źle chyba ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
śmieszna sprawa, robiłem ich system rekrutacyjny i zapisuje się przez niego na studia ( )


@Kion: ? ale, że jak to?
  • Odpowiedz
@acidd: tak to, już jakiś czas temu chciałem to zrobić, wstępnie zapisałem się na to samo co Ty ;D Ale jeszcze spróbuję się wepchnąć na jakiś wyższy semestr, bo swoją studencką karierę zakończyłem tuż przed inżynierem. A w branży pracuję od dawna i miałem okazję pracować też przy tym systemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@acidd: jestem na DSW i jest różnie, zależy od wykładowcy xD Jak zaangażowany to spoko, jak ma w tyłku to wszyscy też mają to w tyłku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Reepo: ¯\(ツ)_/¯ życie ¯\(ツ)_/¯
ale coś tam zawsze wiedzy się liźnie :P A tak w skali od 1 do 10? jak oceniasz?
Na jakim kierunku jesteś?
  • Odpowiedz
@acidd: Do mojego roku dołączył gość co miał 34 lata, też łysy i w dodatku pakował na siłce, a był bardziej wyluzowany od reszty, bardzo spoko ziomeczek. Kiedyś mi powiedział że wiek to tylko liczba i tak naprawdę ma się tyle lat, na ile się czuje i w ogóle nie przejmował się, że jest dużo starszy od pozostałych :)
  • Odpowiedz
@acidd: 6.5/10, gamedesign - głównie fajne przez tych pojedynczych wykładowców, którzy mają dużą wiedzę i potrafią ją przekazać
  • Odpowiedz