Wpis z mikrobloga

No #!$%@? mać Nienawidzę kretynów, palaczy śmierdzących, co idą w tłoku z petem w ręku i nie dość że ludzie postronni muszą to wdychać, to jeszcze JA mam uważać na to by idiotka mnie popiołem nie posypała. Dziś właśnie przepycha się koło mnie taka debilka z fają w ręku i popiół poleciał mi na spódnicę. Naszczęście dziury nie mam, ale tak się wkurzyłam, że nazwał am ją głupią babą. ;///// #oswiadczenie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow
  • 139
@Shmit: #!$%@? chyba wiem co czuje, stoję od typa dobrych kilka metrów i co chwile z wiatrem #!$%@? mi jakimś jabłkiem z cynamonem


Ohui XD trzymaj się tylko na wodzy, żebyś nie #!$%@? komuś klapsa jak będzie szedł koło ciebie z ciastem albo szyby w cukierni nie rozbij, bo jaśniepanu '#!$%@?' jakimiś drozdzowkami czy tortami. Uważaj też na kebsy i inne restauracje, tam to dopiero festiwale przykrych dla Pana zapachów. #!$%@?
to ja dodam #!$%@? cweli co muszą ciągnąć faję na przystanku do momentu aż, tramwaj/ autoban otworzy drzwi (jeszcze #!$%@? ostatni buch wchodząc)- wchodzi taka śmierdząca łajza świeżo otulona smrodem fajek i roznosi się to na cały pojazd


@vauecki: Ta, i te kilkanaście szybkich, ostatnich zaciągnięć jeszcze zanim wyrzucą fajkę. Najgorzej jak ostatnie wypuści już w autobusie - najgorszy ku#@a typ podludzi.
@Millhaven: Jedyni których piecze teraz dupa to właśnie palacze XD Bo jak można im powiedzieć że śmierdzą hurr durr, jak ci przeszkadza to nie wychodź z domu XD Uwierzcie, że bez względu czy ktoś będzie czuł smród papierosów czy chemicznej do bólu truskawki to nadal jest to irytujące, zwłaszcza jak idzie ktoś przed Tobą i cała ta chmura leci ci prosto na twarz
Bo jak można im powiedzieć że śmierdzą hurr durr, jak ci przeszkadza to nie wychodź z domu


@rosea_balteum:
Właśnie problem w tym, że nikt im tego nie mówi xD Gdyby każdy nie-palący zwracał palaczowi uwagę, to mogłoby być tylko lepiej, ale tutaj połowa userów chyba ma aspergera, więc wszystko ogranicza się do regularnego szczekania w internecie i fantazjach o gaszeniu petów na czole.( ͡° ͜ʖ ͡°)