Wpis z mikrobloga

Tracę do Sebastiana Kota już resztki szacunku... magiczne zwiększanie wyników... NA PAPIERZE OCZYWIŚCIE.

Wiecie że Pan Sebastian nie ćwicząc progresuje w siadach? W lutym tego roku robił 350-360kg... dzisiaj już robi 370-380kg. Widzicie? TAK TO SIĘ ROBI!. Masakra... lol

Na profilu insta miał wpisane wyniki Squat 320kg(350-360kg wraps)... Co bardzo zwróciło moją uwagę jakiś czas temu, bo co to oznacza w nawiasie? Że robił w taśmach 350kg do 360kg? czy że zrobiłby tyle jakby założył taśmy bo tak mu się wydaje? No brzmi to absurdalnie...

Ale teraz? JEST JESZCZE LEPIEJ!!CYK Squat 320kg(370-380kg wraps)... W takim tempie 400kg to formalność

Czekamy na filmik, skoro ciągle trenuje i już robi 370kg albo 380kg, to na pewno ma coś nagrane.

Zdjęcie insta z lutego tego roku.... A teraz insta obecny https://www.instagram.com/sebastian_kot1985/

#sport #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #dieta
IntruderXXL - Tracę do Sebastiana Kota już resztki szacunku... magiczne zwiększanie w...

źródło: comment_RYXw8ctJBFpAIE6jYs92uokGrPPsGocR.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
@wilma:

Ja mam tylko pytanie. Bo przychodzisz na tutejsze taki tylko i wyłącznie gdy mowa o KFD w innych przypadku wpisów nie widziałem, ale mniejsza kompletnie z tym, bo pisać moze każdy. Wracając do sedna, co za różnica kto by ten wątek założył? Wątek jest o FAKCIE zmiany tych wyników i każdy w tym wątku nie tylko założyciel ma z tego powodu bekę co zrobił Sebastian, bo możesz zobaczyć w komentarzach.
  • Odpowiedz
Gdyby nie przemawiała przez Ciebie zazdrość i kompleksy


@wilma: Jaka zazdrość O CO ? xD Jakie kompleksy? LOL. Naprawdę nie mierz innych swoją miarą

Zobacz co ty robisz, jak manipulujesz... Odwracasz kota ogonem i mnie ciągle atakujesz jak to zupełnie nie ma związku z tematem.

A co ja zrobiłem, co opisałem? A no... PEWIEN FAKT! Że sobie Sebastian dopisał wynik, na podstawie "WYDAJE MI SIĘ", teraz mu się bardziej wydawało to
  • Odpowiedz
@wilma: A może po prostu by bylo warto zaprosić Pana Sebastiana Kota tutaj na jakieś AMA? Fajna sprawa marketingowo i pewnie wiele rzeczy by się wyjaśniło i każdy był szczęśliwy i pojawiłby się po prostu merytoryczny dialog.
  • Odpowiedz
@wilma:

Krążki niewiadomego pochodzenia, filmy kręcone zazwyczaj w piwnicy


Hmmm Pan Sebastian Kot ma podane gym lifty na tym IG robione też na niestandardowych obciążeniach/sztanga, a nie z zawodów. Np. https://www.youtube.com/watch?v=CXo4z-jTj_8

Więc trochę słaby argument ¯\_(ツ)_/¯ gym lift, to gym lift niech sobie wpisuje, nie ma z tym problemu, ale tutaj atakujesz również kogoś za gym lift. Ja też mogę gdybać, czy tam jest tyle na sztandze u Pana Sebastiana ile
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Cześć. No nie po raz pierwszy sie spotykamy. Zaczelo sie od planu, ktory skomentowales negatywnie, a sie okazal sporym sukcesem (sporo priv z podziekowaniami, sporo wyswietlen swiadczacych i pozytywnych komentarzy, sporo wyleczonych problemow). A to najlepsza weryfikacja czegos - opinia testerów. Pozwole sobie zacytowac Twoje zdanie "Łoooł ZWOLNIJ! Dlaczego mnie atakujesz?". To samo moge powiedziec o Tobie. Dlaczego po raz kolejny, niesłusznie mnie atakujesz nie weryfikując znowu informacji. Pisalem na
  • Odpowiedz
@Kasahara: jak weryfikujesz moje rekordy to rob to dokladnie. Masz filmik ze sprzetu eleiko, na ktorych zrobilem 350kg. Strony nie maja wszystkich informacji. W ostatnich zawodach zrobilem 850kg dzien po zawodach w ciagach (300/210/340). 320kg w siadach zrobione na sprzecie eleiko full, masz film na YT ze zblizeniem. Jestem jedna z nielicznych osob, ktora swoje treningowe rekordy robila przy wielu swiadkach, na pro sprzecie, bo...byly robione czesto przed zawodami, nie na
  • Odpowiedz
@sebastian-kot:

Cześć! Dlatego napisałem

(jeśli kiedyś na zawodach zrobił X kg więcej, przepraszam! Sugeruje się danymi, które mam!)


I szukałem 2-3 godziny w każdym zakątku internetu, jedyne do czego dotarłem to do danych, które przedstawiłem. Po prostu może by dobrym pomysłem było umieszczenie gdzieś gdzie tak total zrobiłeś/link do wyników? Bo sam widzisz, ze to zbudziło wiele wątpliwości, nie tylko u OPa; a pewnie by oszczędziło wielu niejasności na przyszłość.

Jeśli
  • Odpowiedz
@stefan8800: kolego, jesli gdzies takie cos powiedzilame, to prosze znajdz to, daj link, bo z tego co pamietam, nigdy tego nie powiedzialem ani prywatnie, ani publicznie. Co do mojej aktualnej formy, wynika ona ze zmiany piorytetow, nie moge trenowac na 100% wyczynowo, tez trzeba sie zainteresowac praca zawodowa, praca naukowa, rodzina, bo sport jest czasochłonny. Watpie, ze wstaniesz wiecej niz ja, ktory nic nie robi. 2 dni temu wycisnalem bez problemow
  • Odpowiedz
@Kasahara: sa przeciez na IG z zawododow, kilka razy powtarzane w roznych watkach, na KFD, na moim kanale, watpie, ze ktos tak czesto nie byl weryfikowany jak ja i to bardzo dziwne, ze ludzie jeszcze to powatpiewaja. Co do rekordow, to kiedys gdy byl sprzet, nie bylo mnie stac na niego za czasow studiow, to raw skonczylem na 180kg, a treningowo zaliczylem 250kg, a na zawodach spalili mi 270kg, ktore wstalem,
  • Odpowiedz
@Mastah1: wejdz sobie na plany na poprawe BP, powerbulding, poczatkujacych, rzeszy zawodnikow, ktorych trenuje i zweryfikuj czy ta wiedza, ktora przekazuje jest nieskuteczna. Fakty, mowia cos innego. Doktorat rozpoczalem z biomechaniki, na studiach skonczylem ja z wyroznieniem stad dostalem propozycje dr.
  • Odpowiedz
@sebastian-kot: jak juz odpisujesz, to zapytam jeszcze :p zgodzisz sie z tym, ze w finale strength wars robili wszystko zebys przegrał? (nieliczenie powtorzen przy podciaganiu, zmiany cwiczen itp) czy to tylko teoria spiskowa?
  • Odpowiedz
Zaczelo sie od planu, ktory skomentowales negatywnie


@sebastian-kot: Lecz konstruktywnie w mojej opinii jak i innych i od razu USUNĄŁEŚ mój komentarz na yt (shadow ban)

Dlaczego po raz kolejny, niesłusznie mnie atakujesz nie weryfikując znowu informacji


Ja nie weryfikuje informacji? To jak ty zweryfikowałeś że siadasz w taśmach... 370-380kg? Nie usiadłeś tyle i kropka. Tobie się tylko WYDAJE że tyle byś usiadł. Powiedz mi gdzie tutaj jest atak na Ciebie?
  • Odpowiedz
@markov90: taki byl cel. W ostatniej kolejce ligi gdzie byl atlas stone mialobyc cos innego - push press. Ja powiedzialem, ze nie jade aby nie rozwalic lokcia przed finalem. 3 tygodnie przed finalem byly ustalone konkurencje przysiad 220kgx10, dips 80kgx10, deadlift 250kgx10, po polfinale dowiaduje sie, ze dipsy zmieniaja na push press. Dowiedzialem sie nieoficjalnie, ze chcieli zrobic ostatnia walke rewanzowa z Anabolic Horse i wygrany zawalczy z Larrym Weels-em, ktory
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: sorki, nie bede cytowal, bo nie ogarniam jeszcze jak dziala ten wykop. Napisalem wyzej - podalem w formie ciekawostki (na fb, insta o tym pisalem), stad nawias i orientacyjny wynik i nie widze w tym nic niestosownego, bo pisalem o tym PUBLICZNIE. W dodatku szara spolecznosc interesuje sie tylko wynikiem bez tasm i wiedza, ze ja tak samo podchodze do sprawy (procz rywalizacji gdzie tasmy sa legalnie dozwolone jako porownanie
  • Odpowiedz
Na yt, mam moderatora i jesli mod widzi komentarz, ktory ma na celu zdyskredytowanie (nawet nutka podjazdu personalnego) mnie to banuje i usuwa, ufam mu w 100%.


@sebastian-kot: No tak to zauważyłem... każda forma jakiejkolwiek krytyki jest usuwana, czy odbierana jako atak, przez Ciebie czy twojego moderatora. Zostają tylko pozytywne opinie lol.
  • Odpowiedz