Wpis z mikrobloga

Tracę do Sebastiana Kota już resztki szacunku... magiczne zwiększanie wyników... NA PAPIERZE OCZYWIŚCIE.

Wiecie że Pan Sebastian nie ćwicząc progresuje w siadach? W lutym tego roku robił 350-360kg... dzisiaj już robi 370-380kg. Widzicie? TAK TO SIĘ ROBI!. Masakra... lol

Na profilu insta miał wpisane wyniki Squat 320kg(350-360kg wraps)... Co bardzo zwróciło moją uwagę jakiś czas temu, bo co to oznacza w nawiasie? Że robił w taśmach 350kg do 360kg? czy że zrobiłby tyle jakby założył taśmy bo tak mu się wydaje? No brzmi to absurdalnie...

Ale teraz? JEST JESZCZE LEPIEJ!!CYK Squat 320kg(370-380kg wraps)... W takim tempie 400kg to formalność

Czekamy na filmik, skoro ciągle trenuje i już robi 370kg albo 380kg, to na pewno ma coś nagrane.

Zdjęcie insta z lutego tego roku.... A teraz insta obecny https://www.instagram.com/sebastian_kot1985/

#sport #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #dieta
IntruderXXL - Tracę do Sebastiana Kota już resztki szacunku... magiczne zwiększanie w...

źródło: comment_RYXw8ctJBFpAIE6jYs92uokGrPPsGocR.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
@biamiVajs: masz napisane wyzej, to bedzie po raz 5 - wynik precyzyjny 320kg. Wyniki prognozowane jw napisalem w tasmach w celu, ktory wyzej pisalem (pod dyskusji o sprzecie, jako prognoze a nie obiektywny wynik). Co do Kielicha, nie wiem o co chodzi, o czym piszesz. Od prawie roku mielismy priv kontakt, sporo filmow mu analizowalem i pomagalem, sugestie techniczne jakie proponowalem byly trafione w 100% (dowod na filmie), to ze przyjechal
  • Odpowiedz
@sebastian-kot: ok, wszyscy zrozumieliśmy już za pierwszym razem. Twój wynik to 320, a ten drugi to wymysł z czapy na potrzeby pytań od widzów. Nie o to mi chodziło, ale mniejsza. Nie rozmawiajmy już o tym. O Mateuszu pisałem w kontekście tego, że on sam na wywiadzie mówił, że żaden trener mu nie pomógł i do wszystkiego doszedł sam. Ja jestem tylko obserwatorem i widzę dwie strony. Ostatecznie pomogły mu rackpulle,
  • Odpowiedz
@biamiVajs: o rack pullach mowilem mu kilka razy u mnie jak byl i wczesniej + technike ciagu w II fazie aby wykonczyl boj prawie przez rok. To jest doslowne odwzorowanie tego co sugerowalem na treningu. Tez z nim rozmawialem nt skad nagle taka retoryka zaprzeczania, bo przeciez sa niezbite dowody na to, ze pomagalo mu kilka osoba (Ja, Wodyn czy jeszcze ktos), ale o tym juz mowielc nie moge.
  • Odpowiedz
@sebastian-kot: Na wykopie jest pewne kółko wzajemnej adoracji stworzone przez osoby z największymi zasiegami na tagu, o czym już zdarzało mi się pisać, osoby te zdecydowanie nie trawią Twojej osoby. Było kilka tematów o Kieliszkowskim i Twojej pomocy przy jego ciągu, w tym jeden założony przeze mnie( ͡° ͜ʖ ͡°), niestety po wypowiedzi Mateusza o tym że do wszystkiego doszedł sam, musiałem cofnąć swoje słowa, ale teraz
  • Odpowiedz
@Darksed: dlatego najwyrazniej bede musial wraz z Wodynem (jesli bedzie chetny) nagrac film o tym. Niestety, ale ja mam namacalne dowody w postaci licznych rozmow, swiadkow postronnych, wiadomosci przez prawie rok. Tak sie nie robi i nie ukrywam, ze czuje sie zniesmaczony, jak i wiele osob, nawet ze swiata SM. Wspolpracy nie bylo, ale pomoc mial i bylem jak to sie mowi "na zawołanie". Niestety jest to konkurencyjna firma, nie wiem
  • Odpowiedz
Na wykopie jest pewne kółko wzajemnej adoracji stworzone przez osoby z największymi zasiegami na tagu


@Darksed: i ty nie nalezysz do niego? :) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz