Wpis z mikrobloga

Tracę do Sebastiana Kota już resztki szacunku... magiczne zwiększanie wyników... NA PAPIERZE OCZYWIŚCIE.

Wiecie że Pan Sebastian nie ćwicząc progresuje w siadach? W lutym tego roku robił 350-360kg... dzisiaj już robi 370-380kg. Widzicie? TAK TO SIĘ ROBI!. Masakra... lol

Na profilu insta miał wpisane wyniki Squat 320kg(350-360kg wraps)... Co bardzo zwróciło moją uwagę jakiś czas temu, bo co to oznacza w nawiasie? Że robił w taśmach 350kg do 360kg? czy że zrobiłby tyle jakby założył taśmy bo tak mu się wydaje? No brzmi to absurdalnie...

Ale teraz? JEST JESZCZE LEPIEJ!!CYK Squat 320kg(370-380kg wraps)... W takim tempie 400kg to formalność

Czekamy na filmik, skoro ciągle trenuje i już robi 370kg albo 380kg, to na pewno ma coś nagrane.

Zdjęcie insta z lutego tego roku.... A teraz insta obecny https://www.instagram.com/sebastian_kot1985/

#sport #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #dieta
IntruderXXL - Tracę do Sebastiana Kota już resztki szacunku... magiczne zwiększanie w...

źródło: comment_RYXw8ctJBFpAIE6jYs92uokGrPPsGocR.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
@IntruderXXL:

Ja tylko zadam pytanie czy taśmy to już dają 50-60 kg? Ktoś słyszał, aby tyle dawały? Oglądałem m.in film Bena Pollacka to mówił, ze przy dobrych wiatrach 40 kg

^ post poprawiony

XD
  • Odpowiedz
@DywanTv: To jest ogólnie ABSURD... Bo co ja sobie zrobię siad 300kg bez pasa to sobie wpiszę w nawiasie (380-400kg w pasie) Bo tak mi się WYDAJE?

I co nagle mu się zaczęło wydawać że +20kg by więcej jeszcze zrobił?.... CO TO JEST?

Dobra czekamy na filmik, wpisane ma 370-380kg w siadzie więc pewnie tyle robi i zaraz się pochwali filmikiem.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Do tego rozne kalkulatory E1RM troszke roznie licza, wiec moze znalazl inny, lepszy. Musi byc logiczne wytlumaczenie, przeciez niemozliwe, zeby tak o sobie zmienial i klamal (sic!)!
  • Odpowiedz
Bo tak mi się WYDAJE?

czuję że tak by poszło


Kurła, to po co w ogóle ćwiczyć. Wyobraźnia nas tylko ogranicza, sky is the limit.
Ja sobie skromnie na razie wpiszę, siad 250kg, bo 260 chyba by nie poszło jeszcze, ale za miesiąc kto wie
  • Odpowiedz
Hahhaha xD To ja sobie zmieniam w profilu na wykopie że 300 siad bo czuję że tak by poszło( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja sobie skromnie na razie wpiszę, siad 250kg, bo 260 chyba by nie poszło jeszcze, ale za miesiąc kto wie


@Darksed: @151346136: No dokładnie! O to chodzi, będziemy progresować i zwiększać wyniki bez treningu! Komu się bardziej, mocniej wydaje, ten wygrywa!
  • Odpowiedz