Wpis z mikrobloga

Tracę do Sebastiana Kota już resztki szacunku... magiczne zwiększanie wyników... NA PAPIERZE OCZYWIŚCIE.

Wiecie że Pan Sebastian nie ćwicząc progresuje w siadach? W lutym tego roku robił 350-360kg... dzisiaj już robi 370-380kg. Widzicie? TAK TO SIĘ ROBI!. Masakra... lol

Na profilu insta miał wpisane wyniki Squat 320kg(350-360kg wraps)... Co bardzo zwróciło moją uwagę jakiś czas temu, bo co to oznacza w nawiasie? Że robił w taśmach 350kg do 360kg? czy że zrobiłby tyle jakby założył taśmy bo tak mu się wydaje? No brzmi to absurdalnie...

Ale teraz? JEST JESZCZE LEPIEJ!!CYK Squat 320kg(370-380kg wraps)... W takim tempie 400kg to formalność

Czekamy na filmik, skoro ciągle trenuje i już robi 370kg albo 380kg, to na pewno ma coś nagrane.

Zdjęcie insta z lutego tego roku.... A teraz insta obecny https://www.instagram.com/sebastian_kot1985/

#sport #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #dieta
IntruderXXL - Tracę do Sebastiana Kota już resztki szacunku... magiczne zwiększanie w...

źródło: comment_RYXw8ctJBFpAIE6jYs92uokGrPPsGocR.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: no nie jest tak, merytoryczne dyskusje sa, tylko podjazdy personalne usuwa. Ilosc lapek w dol jest skrajnie niska, w pierwszej godzinie czesto jest 1-5 lapek w dol do 1k w gore, to naprawde bardzo malo. Ja nie mam czasu aby tam dyskutowac, ale moge najwyzej jakis film nagrac na jakis temat, ktory wyjdzie podczas takiej dyskusji. Czesto takie tematy maja bardzo dobry odbior w statystykach.
  • Odpowiedz
@sebastian-kot: Cześć, zawsze na wykopie broniłem Twojej osoby przez co powstały nawet klasyczne sformułowania jak "420 Kieliszkowskiego" xD, możliwe że to przez że się sporo od Ciebie nauczyłem(dawniej oglądałem każdy film z dużym zainsteresowaniem czy zrobiłem u Ciebie i Grześka instruktora trójboju) oraz imponowało mi połączenie dużej siły i estetycznej sylwetki. Jednak podbijania wyniku bez trenowania przez spory okres czasu nawet ja nie potrafię wybronić i jest dla mnie czymś śmiesznym,
  • Odpowiedz
@Darksed: spoko, rozumiem, po czesci musze sie zgodzic. Jak pisalem wyzej, popelnilem blad w obliczeniach stad zrobilem korekte w formie ciekawostki (po dyskusjach na fb i pytaniach na insta) orientacyjnego wyniku 320 +50-60kg co sie zgadza z tym co pisalem wczesniej. PR nie zmienilem, bo jest oficjalny film z tego. W stroju treningowo wstalem 380, 390 i 400 (ten ostatni dosc plytki) wrzucalem kiedys do dziennika KFD, to bylo ze 8-9
  • Odpowiedz
@sebastian-kot: To nie lepiej wpisać nawet to 400 w sprzęcie skoro jest pewne i nie jest jedynie domysłem? U przeciętnej osoby która Cię obserwuje nie zrobi różnicy czy wpiszesz tam 380 w taśmach czy 400 w sprzęcie ale już osoby które Cię nie lubią nie mają się do czego przyczepić. Nie lepiej stawiać na dowody i na tym opierać swój kanał niż iść w stronę domysłów i "gdybania"?
  • Odpowiedz
wcześniejsza deklaracja na 360 w taśmach nikomu nie przeszkadzała


@Darksed: @sebastian-kot: Mi przeszkadzała bo to nie jest prawdziwy wynik tylko od tak rzucona sobie liczba... a że ona jeszcze urosła... brak słów.

orientacyjnego wyniku 320 +50-60kg co sie zgadza z tym co pisalem wczesniej.


Masz jakieś nagranie siadu RAW 370-380kg? Bo chciałbym to zobaczyć. A tak to są wyssane z palca liczby, i obraza dla osób które tyle naprawdę siadają.
  • Odpowiedz
@Darksed: tak i nie. Zrodlem tego wpisu byly liczne klamliwe wyniki podawane przez trojboistow jako wyniki raw - bez tasm, badz braku notki na temat "wraps". Stad po dyskusji, zdecydowalem sie aby pokazywac precyzjnie RAW +orientacyjny wynik w tasmach, bo spolecznosc robi totalnie na odwrot.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: czytaj to co wyzej pisalem, bo znowu cofamy sie w rozmowie. Nie testowalem tasm od bardzo dawna, bo: A-od dawna nie trenuje trojboju; B - a jak trenowalem, to bez sprzetu gdy wprowadzono RAW w IPF, C-nie podoba mi sie siad w tasmach. Wynik RAW jest na tyle mocny, ze bezdyskusyjnie ten wynik "moglbym" zrobic badz zblizyc sie i temu nie mozesz zaprzeczyc. Mam spore doswiadczenie w sprzecie. Moge takie
  • Odpowiedz
@sebastian-kot: Skoro to trojboiści to można ich wyniki i formułę sprawdzić na zawodach. Czym innym jest trzymanie na plecach 320kg a jeszcze czym innym 380, przecież ustalenie orientacyjnego wyniki nie służy niczemu innemu jak podbiciu sobie ego i wprowadzeniu nieświadomych osób w błąd. Przecież nie napiszę sobie że usiądę 350kg w sprzęcie bo to nie będzie prawdą a jedynie moim ewidentnym kłamstwem.
  • Odpowiedz
@sebastian-kot: Ale nikt nie odbiera Ci wyników które zrobiłeś, a wręcz przeciwnie są one respektowane także przeze mnie.

Ale gdybanie a praktyka to zupełnie co innego... i nie możesz pisać że usiadł byś X w taśmach... bo tak Ci się wydaje. TRZEBA BYŁO TYLE USIĄŚĆ, nie usiadłeś to nie pisz że tyle "byś usiadł", bo jak już mówiłem okazujesz tym brak szacunku dla osób które naprawdę tyle siadają, jednocześnie kreujesz się
  • Odpowiedz
@Darksed: nie sprawdzisz jesli startuja tylko w zawodach w tasmach. Wystarczy zweryfikowac imprezy innych federacji, tam tylko w tasmach. Ostatni raz bez byly tam gdzie ja startowalem w przerwie pomiedzy walkami w SW. Nie wiem czemu sie powtarzam - podalem prognoze wyniku w nawiasie, a nie, ze tyle bym zrobil. Dlaczego musze powtarzac sie w kolejnym wpisem?
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: siłe weryfikuje wynik bez sprzetu, a w sprzecie to sila i sztuka techniczna, w ktorej ja nie bralem udzialu. Co do reszty, w pelni rozumiem, to co piszesz, ze czesc osob mogloby tak to zrozumiec, ze ja to podnioslem - nie podnioslem, nie planuje. Jestem osoba publiczna, setki filmow wrzucalem ze swoim PR i wiedza jakie mam wyniki, tzn tak myslalem.
  • Odpowiedz
@sebastian-kot: Pewnie dlatego że w opisie nie wygląda to jak prognoza, nie jest dopisane że to domysły, a w drugim nawiasie, tym dotyczącym wyciskania masz wpisany realny wynik 200x4. Dlatego czepiam się że wygląda to jak wprowadzanie w błąd.
  • Odpowiedz
@sebastian-kot: Mnie to nie boli, nie ja założyłem ten temat i gdyby nie @IntruderXXL nie zwróciłbym na to nawet uwagi, ale jak już się o tym dowiedziałem to po prostu chciałbym rozjaśnić tą nieścisłość( ͡° ͜ʖ ͡°). Obecnie nie mam już za dużo czasu żeby śledzić co się dzieje na polskiej scenie "fitness", nadal uważam Twój kanał za wartościowy, jednak w pewnym momencie miałem wrażenie że poziom
  • Odpowiedz
@sebastian-kot: kierujesz się logiką którą tylko ty rozumiesz. Zrobiłeś coś i masz tego potwierdzenie = wpisujesz i masz sumienie czyste. Nie zrobiłeś czegoś, i tu nie ma znaczenia czy wpiszesz sobie wynik z taśmami jako wynik bez taśm (jak pisałeś robią tak inni) czy wynik prognozowany przez ciebie bo tak ci się wydaje = kłamstwo. W ogóle wynik w przybliżeniu podawać xD no zrobiłem 350 albo 370, nie pamiętam bo nie
  • Odpowiedz
@Darksed: dla mnie to samo, nie ma kompletnie znaczenia, ale jak już się to widzi to na twarzy maluje się XD. Każdy niech sobie wpisze total 800 (1000-1100) i bądźmy zadowoleni.
  • Odpowiedz
@biamiVajs: Ja swoje gymlifty traktuję z przymrużeniem oka, bo wyniki robi się na zawodach a one rządzą się swoimi prawami, dlatego często podpuszczam @IntruderXXL żeby się ujawnił i wystartował, mam nadzieję że dożyję do tego momentu( ͡° ͜ʖ ͡°). Za tydzień mam zawody to wtedy będę miał ustalony nowy rekord(o ile się uda), dlatego startuję na lidze a nie gówno federacjach żeby wynik był "szczery" w stosunku
  • Odpowiedz
@sebastian-kot: Rozumiem to, mój najpopularniejszy post na wykopie to właśnie poradnik dla początkujących( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie myślałeś może żeby wydać książkę zawierającą tematy dla zaawansowanych, bo w Polsce pod tym względem jak w lesie xD
Na szkoleniu obiecałem Ci wysłać moje podciąganie z 70+kg, jak wrócę do formy po zawodach to nagram xD
  • Odpowiedz
@Kasahara: W przeciwieństwie do FB tutaj nie widać kto ile ma lat, można się jedynie domyślać jaki jest wiek rzeczywisty lub ten intelektualny, zwłaszcza jak ktoś 90% historii na wykopie dyskutuje o wydzwanianiu do Kononowicza, Suchdolskiego albo wrzuca memy szkalujące JP2, "hehe bo to takie śmieszne - więc wszyscy razem jbc JP2!".
Piszę wprawdzie coraz rzadziej, ale tylko tam gdzie mam ochotę i to od dekady, i robię to za darmo,
  • Odpowiedz