Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja #!$%@?, kogo interesują jej wysrywy . Po #!$%@? te P0lki nagywja jakieś gównorelacje skoro nikogo to nie obchodzi. Nawet mi jej nie żal . Chetnie widziałem ją w facial abuse z 4 Ukraińcami xD


@PierroCoco: Naucz się lepiej Dima odmieniać po polsku.
  • Odpowiedz
wykupiłam 2 miejsca bo bo mnie stać

* rodzice pewnie dumni, płacąc córce za wszystko wiedząc ze to sie zwróci w przyszłości, a tu cyk wydalenie z uczelni, to córka moze pójdzie na sprzątaczkę, zycie jest pełne niespodzianek
  • Odpowiedz
@Oskarek89: XDDD co trzeba mieć w głowie, by do sieci wrzucać taki filmik. Przecież teraz to będzie szybkie elo, pal wroty od dziekana/rektora. Innej opcji nie widzę. Osoba z taką psychiką nigdy nie powinna dostać papierów do wykonywania zawodu lekarza, pielęgniarki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@diogene: i to jest właśnie polskie wiesniackie podejście XD jak nie #!$%@? swoim passatem wszędzie to biedak. otusz w krajach wysoko rozwiniętych (no może poza USA) jest całkiem odwrotnie.
  • Odpowiedz
@hydroksymoron: nie no, ja się śmieję z WIELKIEJ PANI studentki która jest taka ąę i jakim prawem jakaś kobieta z UKRAINY śmiała jechać JEJ pociągiem xD

czemu więc WIELKA PANI nie pojechała swoim jaguarem, HMMM
  • Odpowiedz
obejrzałem oba filmiki i szczerze mówiąc zdecydowanie mniej obraźliwy jest ten pierwszy. Tak w zasadzie to takie słowa, choć niewątpliwe wulgarne i całkowicie pozbawione sensu powinny w ramach wolności słowa nie być karane czymkolwiek. Natomiast przymuszanie kogoś do przepraszania, kajania się, odcinania się od jakiejś wyimaginowanej społeczności polskich rasistów jak pisze jakaś głupia ukrainka co ten filmik udostępniła, po prostu nie wygląda. Brzmi na wymuszone, nieszczere i... śmierdzi totalitaryzmem.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: #!$%@? MODERACJA USUWA KOMENTARZ O TYM, ZE NAJGOESZE SA GRUBE BABY Z WALIZKAMI W POCIAGU GDZIE SIE SIEDZIEC NIE DA XDDE, Icc ma przedzialy po 6os i sie nie da no
  • Odpowiedz
@Bordomir: Masz racje. Każdy może mówić co chce. Ale ona studiuje na uczelni, której wartości ślubowała, więc zostanie z tego rozliczona. Dupa jej się zapaliła i wrzuciła przeprosiny. Wg mnie nikt jej nie przymuszał, tylko ogarnęła co się może wydarzyć (i wydarzy, mam nadzieję) i wrzuciła płaczliwe sprostowanie. To dorosły człowiek, powinien mieć świadomość swoich czynów.
  • Odpowiedz
@Zajcu94: i tak i nie. Ona akurat wspomniała, że studiuje na lekarskim - stąd powiązanie z uczelnią i faktycznie, może to godzić w uczelnię.

Przypominam tylko, że uczelnie mamy w Polsce publiczne, czy niekulturalne zachowanie powinno stanowić przeciwwskazanie do zdobycia wykształcenia wyższego? Czy uczelnia powinna przedkładać "swoje" poglądy nad poglądy pojedynczego studenta? Moim zdaniem nie. Dopóki wypowiedź nie godzi w konkretną osobę, a opisuje jedynie hipotetycznie możliwą sytuację - nie ma
  • Odpowiedz
Przyszła "lekarka" teraz wyobrazcie sobie ze przychodzicie do niej a ona wam zaczyna wykład taką wiązanką xD
  • Odpowiedz
@Bordomir: Nie znam treści ślubowania uczelni, na której ona studiowała, ale raczej jest tam "przestrzegać norm, zasad współżycia i zwyczajów uniwersyteckich oraz dbać o dobre imię Uniwersytetu i godność studencką".
To wg mnie wystarczy.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Bardzo ładny przykład jak zachowania dyskryminujące mają kruche fundamenty. Wystarczy banalny dysonans w postaci obejrzenia siebie w lustrze czy przypomnienia jaką postawę dorosły, wykształcony człowiek powinien posiadać i cyk - wywrócenie postawy/poglądów o 180 stopni.
  • Odpowiedz