Wpis z mikrobloga

Siema. Dzis siad 200 kg i lawa 130 kg z @urak666 . Siad bardzo latwo, mysle, ze RPE8 (tutaj mam trojke siadow @10, mozna porownac pierwszy rep: https://youtu.be/uN5Quf0ecDY jesli ktos zastanawia sie jak wyglada u mnie konkretne rpe)

Jesli chodzi o lawke, to pierwszy filmik (wszystkie sa razem zmontowane) to fail, bo robilem na dziwnej lawce, z bardzo dziwnymi hakami (gdzie powierzchnia, na ktorej lezy sztanga jest baardzo dluga), przez to nie moglem sie dobrze ustawic. Drugie 130 to kolejna proba (udana, ale dupa oderwana) na troche bardziej normalnej lawce. Zaluje, ze nie wyciskalem od razu na tej drugiej, ale zadowolony jestem, ze sprobowalem drugi raz.

Lawa slabo poszla, ale nie czulem sie dobrze po siadach. Ogolnie zero ognia. Kilka dni temu chcialem oddac krew, ale nie moglem bo mialem podwyzszone neutrofile, wiec mysle, ze cos z tym oslabieniem moze byc na rzeczy, moze jakas choroba sie zbliza. Mam nadzieje, ze nie rak. Siad wszedl bardzo dobrze.

Filmik link:
https://www.youtube.com/watch?v=LvvlHXf5dSU&feature=youtu.be

Ale tutaj pojawia sie pytanie, co zrobic, zeby ta lawa szla lepiej? Ma ktos jakies rady? Cos wprowadzic do treningu, czego jeszce nie zrobilem? Zwiekszylem volume, dolozylem hantle poziomo, hantle na skosie, 2x w tygodniu robie izolacje na triceps, caly blok byl skupiony na plecach (fronty, rozne wiosla wide grip). Nie rozumiem czemu to nie idzie lepiej. Mam krotkie raczki, powinienem wyciskac wiecej. Nie sadze tez, ze technika stanowi u mnie problem, ktory nie pozwala progresowac. Trzymam napiecie, lokcie mam pod sztanga (ostatnio to poprawilem), leg drive taki sobie, ale jest, plecy mam mocno spiete :( Moze ktos cos podpowie? Dodam, ze masa tez powoli rosnie xd Siad dosc dobrze idzie, a do lawki duzo ciezej mi dokladac. Co prawda ten trening byl slaby, bo jestem oslabiony + inny sprzet + komendy + dzien w podrozy i slabo zjadlem przed treningiem (banany i kanapki), nie jestem zadowolony, ale to nic.

#mikrokoksy #silownia #latajacydywan #trojboj
DywanTv - Siema. Dzis siad 200 kg i lawa 130 kg z @urak666 . Siad bardzo latwo, mysle...
  • 84