Wpis z mikrobloga

Mam kłótnię z #rozowypasek stąd pytanie do #rozowepaski i #niebieskiepaski

Czy wspólne święta u jej rodziny po 6 miesiącach bycia ze sobą to nie za wcześnie? Naciska na przyjazd do jej rodzinnego domu w grudniu. Dla mnie to bardzo, bardzo za wcześnie, a taka wizyta wydaje się czymś zobowiązującym i poważnym.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 142
@Wycu91 niestety logistycznie nie uda się pogodzić świat w dwóch miejscach.

Co ciekawe jej się nie chce kombinować i jechać do mnie na ostatni dzień świąt, ale to mi nie zależy i jestem niepoważny kiedy nie chcę spędzać z jej rodziną wigilii i BN.
powodzenia, ja czekam od 9 lat xD


@tabula_okrasa: Żesz kurła, co? Co Ty masz za rodzinę, że typ nie chce jeździć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gzymspiwniczny: No to nie pomogę. Jednak bycie skłóconym z rodziną pozbawiło mnie takich dylematów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od dawna spędzamy święta we dwoje.
Pójdźcie na jakiś kompromis czy coś. Na ten przykład: teraz święta oddzielnie, ale
  • 15
@gzymspiwniczny a ja Cię całkowicie rozumiem i nie rozumiem co jest miłego w spędzaniu świąt z obcymi ludźmi. Niech ona zrezygnuje ze świąt ze swoją rodziną tak jak wymaga od Ciebie... Ciekawe czy będzie tak chętna. Choć mam znajomych, którzy spędzali święta u drugiej strony już po 3 miesiącach. Ja jednak jestem przeciwna i jeśli nie czujesz się na to gotowy to trzymaj swoją stronę. Jeśli tego nie potrafi zrozumieć to słabo...
@gzymspiwniczny na wigilii będziesz czuł się #!$%@?, co gorsza najprawdopodobniej brak tematów do rozmów z tymi ludźmi. Będziesz spięty aby czegoś nie #!$%@?ć. Odwiedziny 1-2 dnia świat to samo. Podsumowując #!$%@? pomysł, tak samo jakbyś poszedł do kumpla na święta.
@gzymspiwniczny dużo zależy od człowieka i w sumie podejścia do związku. Byłam z jednym #niebieskipasek 2 lata i nigdy nie byłam u jego rodziny na żadnych świętach, urodzinach, itp. A z obecnym jestem aktualnie półtora roku lekko i praktycznie po dwóch tygodniach od znajomości byliśmy razem na chrzcinach jego bratanka, następnie Wielkanoc, itp, itd. Także w pierwszy roku związku 'obskoczyłam' wszelkie okazję świętowania rodzinnego :D
@karloSolrak ma ja po 6 miesiacach traktowac powazniej niz swoja matke? No slabo troche, chyba ze to doslownie objazdowka po obu dpmach na kawe i serniczek.
@groundcontrol
@Aux_
@Poprosze_herbate

@gzymspiwniczny rob jak Ci rozum podpowiada, ja zaczelam WPADAC do rodziny niebieskiego po ladnych paru latach dopiero i wydawalo sie nam oobojgu, ze to oczywisye mimo, ze trakyowslismy sie bardzo powaznie i razem zylismy. Swieta to specyficzny czas i tyle. Po slubie, czy