Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej,

Spotykam się obecnie z dwoma dziewczynami, z czasem jedna z tych znajomości przerodzi się w stałą relację, chciałbym wtedy móc z tą drugą zakończyć spotykanie się w taki sposób, aby nie spalić sobie mostu tzn. jakby z tą pierwszą mi nie wyszło, to żebym miał opcje ewentualnego odezwania się do drugiej.

Jak do tego najlepiej podejść? Bardzo mi zależy aby nikogo nie skrzywdzić i też nie zamknąć sobie drogi do odnowienia znajomości, jeżeli zajdzie taka potrzeba (choć tego nie zakładam)

#zwiazki #randkujzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

• 83
@mirko_anonim: masz prawo spotykać się z iloma dziewczynami chcesz do momentu ustawienia wyłączności. Przeważnie jest tak, że któraś sama się wyeliminuje, albo będzie Ci mniej pasować. Pytanie czy dasz radę być z opcją B, jeśli A Ci podziękuje? Ja bym nie chciał być później w takim związku.
@mirko_anonim przede wszystkim nie zwracasz sie po imieniu bo sie pomylisz. Rybko, misiu. Wtedy ryzyko błędu spada do zera a uwierz mi, że o pomyłkę nie jest trudno.
Jak najlepiej do tego podejść? Słuchaj nie jestem chyba gotowy na związek. Dostałem też oferte pracy na drugim końcu polski i taka okazja mi sie nie powtórzy. A już nie wspomnę o korzystaniu z telefonu na dwie simki. Jedna na co dzień a druga