Wpis z mikrobloga

Mam kłótnię z #rozowypasek stąd pytanie do #rozowepaski i #niebieskiepaski

Czy wspólne święta u jej rodziny po 6 miesiącach bycia ze sobą to nie za wcześnie? Naciska na przyjazd do jej rodzinnego domu w grudniu. Dla mnie to bardzo, bardzo za wcześnie, a taka wizyta wydaje się czymś zobowiązującym i poważnym.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 142
@gzymspiwniczny: Ja się czułem niekomfortowo w uj,ale nie chciałem jej przykrosci robic,wiec nie odmówiłem,ale było #!$%@?.Później jej starzy mnie zapraszali na każda okazje urodziny,swieta,#!$%@? jakies zwykle- i dopiero wtedy poczułem się jak w domu. Ja bym poczekał rok na twoim miejscu( o ile dalej bedziecie razem) Mnie 4 święta z tą rodzinka juz nie spotkały bo #bolconabokan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gzymspiwniczny: no właśnie dlatego... z powodów o których wspomniałeś...

krótko się znacie a ona już chce Cię jakby... przysposobić do rodziny... włączenie do rodziny przez zasiedzenie xD nie łudź się... wystąpisz tam jako jej przyszły narzeczony może przyszły mąż... jeszcze widać nie myślałeś o tym czy w ogóle chcesz się z nią żenić a ona już swoim zachowaniem krzyczy "to jest mój ostatni facet z którym chcę układać sobie resztę swojego
@gzymspiwniczny: moim zdaniem za wcześnie.
Dlaczego zresztą masz zostawić swoją rodzinę? Może niech ona u Ciebie spędzi święta?

Ja rozumiem związek, jesteście para itd. Moim zdaniem póki nie ma jasnej deklaracji, że jesteście na stale, na dobre i złe (konkubinat/malzenstwo/zaręczyny) to główne święto każdy z rodziną, a w drugim dniu odwiedziny itd.

U jednych taka pewność występuje od razu, u innych nie. Pytanie, na jakim etapie Wy jesteście. Ja osobiście nie
@gzymspiwniczny: imo to raczej nie za wcześnie, chyba że chodzi o wspólne jedzenie wigilii - to może tak, ale odwiedziny nie. Nie zgadzam się z tą przedstawianą tu desperą xD No bo jednak partner jest ważną osobą w życiu i zazwyczaj pary lubią ze sobą spędzać czas, a święta są też po to, aby ze sobą trochę pobyć.
No chyba że mówimy o związku w wieku 16 lat, to rzuciłoby trochę