Wpis z mikrobloga

Ależ mi się ciśnienie dziś podniosło.

tl;dr Idiota jechał 850 m na wstecznym pod prąd A4 

Dojeżdżam sobie dziś do bramek w Balicach, 3 auta przede mną.

Mija minuta, dwie, trzy i ciągle stoję. Podszedłem do budki dowiedzieć się dlaczego stoimy.

I co? I pan w luksusowym BMW serii 7 stwierdził że nie zapłaci 10 PLN za bramkę bo chce jechać gdzieś indziej i chce zawrócić. Pani grzecznie mu tłumaczyła że ma możliwość nawrócenia za bramkami, ale musi zapłacić za przejazd przez bramkę. Gościu nic. Tłumaczę pajacowi, że blokuje ruch, że nie przejedzie jak nie zapłaci - a on z ironicznym uśmiechem że nie zapłaci bo on nie chce jechać. Wielokrotne tłumaczenia, że to jest 2 EUR w przeliczeniu - nic. Gość nieugięty.

Finalnie musieliśmy opuścić wybraną bramkę i pojechać do następnej tracąc dobrych kilka minut, po czym Pan, na pełnej piździe na wstecznym zaczął na wstecznym jechać pod prąd do poprzedniego zjazdu - a wg google maps to jest 850 m... nosz kurła. 

Pan z urody chyba hindus (pełno ich w krakowskich korporacjach). Więc jak Wasz kolega z #korposwiat jeździ BMW 7 o nr KR 8MV64 - to powiedzcie mu że jest kretynem i że filmik wysłany do @malopolska_policja

#krakow #motoryzacja #stopcham #zalesie
marcelpijak - Ależ mi się ciśnienie dziś podniosło.


tl;dr Idiota jechał 850 m na ws...

źródło: comment_0gg2gJ193SOq9d2mAbzd7HlgR9AXWrOP.jpg

Pobierz
  • 130
@Daleki_Jones: I ja wyznaję taką samą zasadę.
W ogóle raz beka, jestem w Gliwicach, szukałem wylotu na DK94 w stronę zachodnią, tylko że coś #!$%@?łem sobie drogę i wylądowałem w jakiejś zupełnie nieznanej mi części mapy. Postanowiłem więc jechać za drogowskazami, jadę przez coś, co wygląda jak typowa podkarpacka wieś, a tu nagle kompletnie z dupy zakaz zawracania i 50 metrów dalej bramki autostradowe :D No, już #!$%@? pędzę. Tylko spojrzałem