Wpis z mikrobloga

Ależ mi się ciśnienie dziś podniosło.

tl;dr Idiota jechał 850 m na wstecznym pod prąd A4 

Dojeżdżam sobie dziś do bramek w Balicach, 3 auta przede mną.

Mija minuta, dwie, trzy i ciągle stoję. Podszedłem do budki dowiedzieć się dlaczego stoimy.

I co? I pan w luksusowym BMW serii 7 stwierdził że nie zapłaci 10 PLN za bramkę bo chce jechać gdzieś indziej i chce zawrócić. Pani grzecznie mu tłumaczyła że ma możliwość nawrócenia za bramkami, ale musi zapłacić za przejazd przez bramkę. Gościu nic. Tłumaczę pajacowi, że blokuje ruch, że nie przejedzie jak nie zapłaci - a on z ironicznym uśmiechem że nie zapłaci bo on nie chce jechać. Wielokrotne tłumaczenia, że to jest 2 EUR w przeliczeniu - nic. Gość nieugięty.

Finalnie musieliśmy opuścić wybraną bramkę i pojechać do następnej tracąc dobrych kilka minut, po czym Pan, na pełnej piździe na wstecznym zaczął na wstecznym jechać pod prąd do poprzedniego zjazdu - a wg google maps to jest 850 m... nosz kurła. 

Pan z urody chyba hindus (pełno ich w krakowskich korporacjach). Więc jak Wasz kolega z #korposwiat jeździ BMW 7 o nr KR 8MV64 - to powiedzcie mu że jest kretynem i że filmik wysłany do @malopolska_policja

#krakow #motoryzacja #stopcham #zalesie
marcelpijak - Ależ mi się ciśnienie dziś podniosło.


tl;dr Idiota jechał 850 m na ws...

źródło: comment_0gg2gJ193SOq9d2mAbzd7HlgR9AXWrOP.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
@marcel_pijak: Mnie bawi ogólnie jak mogą być drogi płatne. Z jakiej racji. Ludzie płacą podatki a państwo pozwala budować drogi bogatym ludziom, którzy są akcjonariuszami tych dróg. Jak zwykle układziki w tym państwie na pierwszym miejscu. Omijam te drogi szerokim łukiem i korzystam z bezpłatnych i często nawet lepszych.
  • Odpowiedz
Powinna być możliwość zawrócenia jeśli ktoś nie chce wjechać na płatną drogę.


Na A4 masz informacje o płatnej autostradzie kilkanaście kilometrów wcześniej.

Sam w życiu nie zapłaciłem ani nie zapłacę za przejazd płatną drogą ani za parking.


@Daleki_Jones: wątpię by na zamieszkiwanej przez ciebie wiosce były jakieś płatne parkingi xD
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: kilka osób wskazało, że pojęcia nie masz. Ale nadal będziesz się kłócił.
Nie masz w Polsce takich akcji, że wjeżdżasz na płatna bez informowania.

A tutaj dokładnie street view pokazuje. No ale wg ciebie oczywiście znaki zmienili w ciągu 2 lat a ci co jeżdżą nawet teraz to pewnie są ślepi. i się nie znają ...

Czyżbyś był tym Hindusem? W sumie mieliśmy już Rumuna na wykopie. To teraz
  • Odpowiedz
ale do drogi musisz dojechać inną drogą która już nie jest oznakowana dzbanku i na niej nie zawrócisz. chociaż w sumie ty byś pewnie próbował ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Daleki_Jones: o czym ty #!$%@? gamoniu?
  • Odpowiedz
Gość ma rację. Powinna być możliwość zawrócenia jeśli ktoś nie chce wjechać na płatną drogę. Sam w życiu nie zapłaciłem ani nie zapłacę za przejazd płatną drogą ani za parking.


@Daleki_Jones: XDDDD
No nie ma, są znaki, widzisz to nie wjeżdżasz xD wjechales to płacisz
  • Odpowiedz
Sam w życiu nie zapłaciłem ani nie zapłacę za przejazd płatną drogą ani za parking.

Mieszkam w Warszawie, 99% czasu poruszam się autem i ani razu nie zapłaciłem za parking i nie zapłacę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Daleki_Jones: Ale zawaliło czosnkiem i biedą xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz