Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki - antywolnościowcy,
w czym Wam przeszkadza, by osoby homoseksualne mogły zawierać związki partnerskie?
W jaki sposób by Was to dotknęło? Co stracicie w ten sposób?
Dla pewnej części naszego narodu byłoby to spore ułatwienie - np. otrzymali by prawo do otrzymywania informacji od lekarza dot. zdrowia partnera/partnerki, prawo decydowania o pochówku partnera/partnerki, prawo do odbierania korespondencji partnera/partnerki itd. W czym Wam to przeszkadza?

Czy może jednak nie dorośliście do myśli wolnościowej?
Sam jestem hetero, ale absolutnie nie przeszkadzają mi związki partnerskie. Jako patriota jestem za tym, aby część naszego narodu, jeżeli jest taka możliwość i nikt na tym nie straci, mogła mieć łatwiej w życiu.

Zgoda na związki partnerskie nie oznacza zgody na małżeństwa, nie oznacza też zgody na adopcję.

#lgbt #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #4konserwy #homoseksualizm
  • 123
@Klimbert: dla mnie mogą sobie zawierać co chcą, byle nie małżeństwa. Społeczeństwo daje dodatkowe prawa małżeństwom (np. wspólne rozliczenie podatku, itp.) i chroni je nie dlatego, że lubi, żeby pan i pani się bzykali, ale dlatego, że społeczeństwo ma zysk z takich małżeństw: dzieci, które, gdy są małe, zmuszają rodziców do zarabiania pieniędzy, co powoduje rozwój gospodarki, a kiedyś same staną się podatnikami, żołnierzami, matkami, itp.

Para homosiowa nic nie daje
w czym Wam przeszkadza, by osoby homoseksualne mogły zawierać związki partnerskie?

W jaki sposób by Was to dotknęło? Co stracicie w ten sposób?

@Klimbert: Małżeństwa otrzymują od państwa ulgi i przywileje, które mają być zachętą i nagrodą za posiadanie dzieci. Ze związków jednopłciowych, wbrew temu co mówią wybitni profesorowie genderyzmu, nie ma żadnych dzieci, więc w efekcie podatnicy by ponosili koszty, nie otrzymując nic w zamian.
Do tego jeszcze kwestia demoralizacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
To kolejny przykład, że socjalizm to ustrój, w którym walczy się z problemami nieznanymi w żadnym normalnym ustroju.

Nie muszą być zakazane, wystarczy zlikwidować ZUS i przymus emerytalny.

@ibilon: Oraz PIT i podatek od spadków od darowizn. Tylko z czego wtedy utrzymasz samorządy, których 40% dochodu to PIT?
Ponadto, łamie to zasadę równości wobec prawa, bo jeśli osoby homoseksualne mogą zawierać "związki partnerskie", to oznacza dyskryminację osób normalnych, bo takiego prawa nie mają.


@ibilon: Teraz jest łamana zasada równości wobec prawa bo osoby homoseksualne nie mogą zawierać oficjalnego związku z osobą którą kochają a hetero mogą.

Takie prawa można uzyskać już dziś zawierając umowę cywilną.

@ibilon: Czyli mam latać po dziesięciu prawnikach i notariuszach i płacić kupę kasy