Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki - antywolnościowcy,
w czym Wam przeszkadza, by osoby homoseksualne mogły zawierać związki partnerskie?
W jaki sposób by Was to dotknęło? Co stracicie w ten sposób?
Dla pewnej części naszego narodu byłoby to spore ułatwienie - np. otrzymali by prawo do otrzymywania informacji od lekarza dot. zdrowia partnera/partnerki, prawo decydowania o pochówku partnera/partnerki, prawo do odbierania korespondencji partnera/partnerki itd. W czym Wam to przeszkadza?

Czy może jednak nie dorośliście do myśli wolnościowej?
Sam jestem hetero, ale absolutnie nie przeszkadzają mi związki partnerskie. Jako patriota jestem za tym, aby część naszego narodu, jeżeli jest taka możliwość i nikt na tym nie straci, mogła mieć łatwiej w życiu.

Zgoda na związki partnerskie nie oznacza zgody na małżeństwa, nie oznacza też zgody na adopcję.

#lgbt #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #4konserwy #homoseksualizm
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wodzik: chyba naturalnym. normy to wyznaczają ludzie. a w zasadzie większość.


@Harmonia: Chyba, że chodzi o stwierdzenie, że homoseksualizm jest zdrowy i całkowicie normalny. Wtedy opinia większości ludzi czy naukowców przestaje mieć znaczenie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wodzik: jeżeli większość chce homoseksualizmu to gdzie jest problem?


@Harmonia: zapytaj rządzących gdzie jest problem. Ostatnio widziałem jakieś badania z których wynika, że ok 27% polaków akceptuje homoseksualistów, tyle samo powiedziało, że ma #!$%@?, a 24 powiedziało, że nie akceptuje. Ale rząd ma to w d, bo kto by się przejmował grupą ludzi która jest tak mało liczna i w dodatku raczej i tak na nas nie zagłosuje.
  • Odpowiedz
a jednak ludzie nie głosują na partie, które mogą to zmienić ¯_(ツ)_/¯ Jak można obwiniać rząd, który został wybrany przez ludzi.


@Harmonia: serio oczekujesz, że większość ludzi nie zagłosuje na partię X tylko dlatego, że nie chce zmienić prawa które ich bezpośrednio w żaden sposób nie dotyczy? To że większość ludzi uważa homoseksualizm za coś normalnego ni jak nie wpływa na to, czy będą głosować na PIS, czy nie
  • Odpowiedz
i negatywnie odbija się na dzieciach. Co innego dostaje dziecko od ojca, a co innego od matki


@panropuch: zakazać samotnie wychowujacych matek/ojców. Jakieś zboczenia będą nam tu szerzyć. To jest Polska nie Bruksela
  • Odpowiedz
@Klimbert: to jak chcą informacji od lekarza na temat zdrowia partnera to wystarczy zeby pacjent wypełnił kartkę na której wskaże kto może otrzymywać informacje na temat zdrowia
  • Odpowiedz
@Tussipini: nie, bo zawsze jak się trafia do szpitala, to się jest w stanie wypisać taką kartkę. Czy wy wszyscy macie podejście typu, ja nigdy nie miałem takiego problemu, więc nikt inny na bank go nie miał?
  • Odpowiedz
@Klimbert: #!$%@? bo normalnej osobie nie przeszkadzają związki partnerskie serio. Ja rozumiem, że #!$%@? jak jesteś na prawo to walisz konia do Korwina, a jak jesteś na lewo to czasami Twoja stara dostanie sierpowego, ale naprawdę normalnych ludzi to #!$%@?. Dziwi mnie, że tak ludzi interesują tylko związki partnerskie dla LGBT, no bo #!$%@? 95% ludzi w kraju nie jest LGBT ale całkowicie w piździe mają to co dotyczy ich
  • Odpowiedz
@Klimbert: tylko jest poważne podejrzenie, że to wcale nie chodzi o to żeby zawierać śluby. Tylko żeby toczyć spór. Taka zabawa w wojnę. Jak na tym polu konflikt się zakończy to się znajdzie nowe.
Potem sprawdzę, ale jestem bliski pewności że w krajach gdzie osoby homo mogą brać śluby to % takich związków wśród osób homo jest wyraźnie mniejszy niż pośród hetero.
  • Odpowiedz
Ze związków jednopłciowych, wbrew temu co mówią wybitni profesorowie genderyzmu, nie ma żadnych dzieci


@Nieprzyjazny_Ziemniak: Ale wiesz, że parze kobiet nie jesteś w stanie zabronić chociażby wizyty w banku spermy czy nawet zrobienia sobie dzieciaka na boku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie równa to się adopcji, ale wychowywanie syna/córki przez dwie lesbijki chyba też powinno kłuć w oczy wszystkich przeciwników, prawda?
  • Odpowiedz