Wpis z mikrobloga

@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: p0lki jak zwykle podłapują cokolwiek co jest trĘdy na raktoku i jak zwykle za późno. Na Zachodzie plaga bab filmujących swoje dupy i genitalia na siłowni tak długo, aż w końcu przypadkiem jakiś facet spojrzy w ich stronę albo przejdzie przez kadr po to, by się spłakać dla atencji i prawie pomówić go o gwałt rozrosła się tak, że przebiło się to do głównościekowych mediów, nie dało się zamieść tego
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: @gorobei Jest dokładnie jak piszesz Gorobei, baby prowokują robią specjalne pozy #!$%@?ą lipe, i szukają ofiary, widziałem film na yt jak ktoś właśnie stanął w obronie typa "pomawianego o to że się gapi itp że jest " Crepem" jedynym crepem to właśnie była ta pier@olona idiotka która go pomówiła o cholera wie co...

Wypieła dupę czy spoconą tzipe kilka cm od nosa typa co sobie spokojnie ćwiczył i ma pretensje
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU to wygląda toczka w toczkę jak te amerykańskie filmiki lasek z siłowni. Próbuje się stylizować na taką mode. Przy okazji zwrócić uwagę jaki sygnał śle - gapią się na mnie na siłowni, więc jestem dobra dupa. Eh, małpi rozum wszystko kopiuje bez zastanowienia. Jeśli społeczeństwo nie będzie jej za to karcić tylko głaskać to kolejne będą to samo robić.
Jeszcze te programowanie na końcu - faceci interweniujcie i bijcie się jak