Wpis z mikrobloga

To jeszcze ciekawostka na wieczór:
Tak, to są odbojniki do drzwi po circa 16,50 zł/szt ze ściągniętą gumą. Zgadza się waga i wszystkie wymiary.
I o ile kreatywność bardzo cenię, to widzę problem, gdy ktoś próbuje robić biznes na takich bzdurach.
A nasz pomysłowy Audiomir wystawił to jako antywibracyjne nóżki pod gramofon, które można nabyć za 150 zł.
Wiadomo – płacimy za lata testów odsłuchowych różnych odbojników.

#heheszki #audiovoodoo (chociaż w sumie stopki antywibracyjne pod gramofon to prawilne akcesorium)
#tonskladowy – muzyka, śmieszki, najbardziej odpałowe gadżety audiovoodoo
Roszp - To jeszcze ciekawostka na wieczór:
Tak, to są odbojniki do drzwi po circa 16...

źródło: comment_u2MI3VdXwuDIONhzQq14LRTG2r6IStmW.jpg

Pobierz
  • 39
@Janko29: a gość na allegro co do milimetra musi podać? ;)
To inaczej: pokaż mi nóżki antywibracyjne dowolnego producenta, w dowolnej cenie, które tak wyglądają, mają takie wymiary i wagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(p.s. na castoramie podana jest waga brutto)

Miłego szukania
@Janko29: a gość na allegro co do milimetra musi podać? ;)


@Roszp: dużo domysłów w tym wpisie, odbojnik miał być identyczny, tylko ze ściągniętą gumą. Teraz okazuje się, że jednak inna masa, inny kształt, już jednak nie Diall z castoramy xD sprzedający nie musi podawać wymiarów co do milimetra (a jak podaje?) no ale w kształcie podobne do odbojnika do drzwi (jak każdy inny krążek z metalu xD)

Narracja się
odbojnik miał być identyczny, tylko ze ściągniętą gumą.


@Janko29: I jest, to że ktoś sobie podał dwa milimetry mniej z pamięci o niczym nie świadczy xDDD Podlinkowałeś aukcję, przyjrzałeś się zdjęciom? Zwróć uwagę na wglębienie po gumie. Coś świta?

inny kształt, już jednak nie Diall z castoramy xD


@Janko29: Ale Ty rozumiesz, co się do Ciebie pisze? xDDDD
Podałem przykład innych odbojników z płaską górą, na których dokładnie widać, że