Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#truestory #zycie #zwiazki #rozstanie #rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow

tl;dr - życie to nie #!$%@? love story

- bądź mną
- bądź z jedną dziewczyną prawie 8 lat wierny jak pies
- w końcu spełnij marzenie zamieszkania razem po 7 latach "chodzenia"
- dziewczyna przeprowadza się... ekhem "ucieka" od rodziców pod ich nieobecność
- żyjcie spokojnie przez miesiąc
- miej dylematy życiowe na temat kariery, problemy z powodu braku pieniędzy i innych spraw losowych
- dziewczyna zapewnia, że cię kocha, że jesteś dla niej całym światem
- dziewczyna chce, abyś się jej zaręczył, bo "już wszystkie jej koleżanki mają pierścionek, a ona nie", "tyle czasu już ze sobą jesteśmy"
- po wielu rozmowach, że w końcu to zrobisz dziewczyna mówi "ale pamiętaj, może być już za późno i możesz mnie stracić"
- w ciągu kolejnych 5 miesięcy dziewczyna 3 krotnie chce się wyprowadzić
- dziewczyna wyprowadza się z powrotem do swojej toksycznej matki
- dziewczyna po miesiącu braku kontaktu chce wrócić, przyjeżdża po ciebie do pracy, interesuje się, nawiązuje kontakt
- dziewczyna mówi, że spotykała się "kolegą", ale dała mu kosza, bo "wraca do mnie"
- po wyprowadzce nadal nie mieszkacie ze sobą
- dziewczyna znowu nalega o pierścionek i "daje do zrozumienia", że chce się wprowadzić słowami "matka nie daje mi żyć, ciężko mi"
- dziewczyna mówi "jest wielu facetów, którzy chcieliby być na twoim miejscu"
- rozstajemy się
- po niecałych 2 miesiącach od rozstania ma już kogoś innego
- po niecałych 3 miesiącach od rozstania są już zaręczeni

#!$%@? mać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 23
OP: @Monialka @Czill23: ale czy to normalne, że naciskała tak mocno, że dobierała się do moich ostatnich oszczędności w skarpecie, które podbierałem na bieżące wydatki, rachunki i życie, a koleżance pisała "eeeej, wcześniej było X zł, a teraz jest Y zł, on bez powodu po te pieniądze nie sięga! coś jest na rzeczy!"? Rozmawialiśmy, mówiłem, że jestem jej wierny, że chce jej się oświadczyć, tylko nie teraz, za dużo zmian
@AnonimoweMirkoWyznania: Albo wiążesz/wiązałeś z nią przyszłość albo nie, albo cokolwiek formalizujesz (nie musisz się żenić od razu po oświadczynach) albo się rozstajesz. Zrozum, ona chciała stabilności, nawet Ci o tym wspominała jak pisałeś. A jak chciałeś tylko regularnie pobzikać bez zobowiązań było znaleźć taką relację a nie obiecywać dziewczynie nie wiadomo co.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
OP: @Monialka @Czill23: ale czy to normalne, że naciskała tak mocno, że dobierała się do moich ostatnich oszczędności w skarpecie, które podbierałem na bieżące wydatki, rachunki i życie, a koleżance pisała "eeeej, wcześniej było X zł, a teraz jest Y zł, on bez powodu po te pieniądze nie sięga! coś jest na rzeczy!"? Rozmawialiśmy, mówiłem, że jestem jej wierny, że chce jej się oświadczyć, tylko nie teraz, za dużo zmian w