Jprdl, przypomniało mi się kiedyś jak byłem na miedzynarodowej wymianie młodzieży i jak graliśmy w zbijaka to jeden opiekun (wiadomo baba) przerwała na mecz i powiedziała że już nikt nie bedzie grał bo my rzucamy tą piłką z agresją i nienawiścią w oczach. Niektóre kobiety nie ogarniają o czym chodzi w rywalizacji a jedyne emocje jakie się liczą to to ich emocje a nie jakieś sportowe xd
@SHOGOKI: Dlatego wojsko zawsze składało się z facetów, teraz pipki są w wojsku,policji oraz innych zawodach do których kompletnie się nie nadają. Jakby wybuchła wojna będą rzucać tamponami i podpaskami zamiast wystrugać zwykły kij robiąc z niego zabójczą dzidę.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Niestety żyjemy w takich chorych czasach, że nie liczą się twoje umiejętności, tylko to czy masz tzipe między nogami, a jak ją masz, to jesteś uprzywilejowanym i promowanym, nawet jak się do danej rzeczy nie nadajesz. Ot taka równość według korporacji które to promują.
Dobre :) brakuje: - Stój ! Za szybko biegniesz z ta piłką. On Cię nie może nie dogonić. - Bramkarz ! Dlaczego Ty ty w tej bramce ciągle stoisz ? - Ty z piłką, dlaczego ją kopnąłeś ? - Wy na tam na ławkach. Cisza. Proszę nie krzyczeć ! Oni tu grają a Wy im przeszkadzacie.
@krulkartonu właśnie mężczyźni sprzątają te mityczne skarpetki to p---------e. Nie widziałem większych brudasów niż kobiety. O------a, ciuchy za grube siano, tapeta, perfumy a w domu syf, że ziomka nigdy bym nie przyjął, a kobieta, proszę, zapraszam. Nie wspomnę o łazience, dramat.
Imo żałosne są te próby zrobienia z sędziów gwiazdy, nie podobało mi się to u marciniaka, nie podoba mi się tutaj. Promowanie na siłę i takie teksty do zawodników pod publiczkę, tuta jeszcze dodatkowo promowanie bo jest kobietą.
Sędziowie powinni skupić się na dobrym sędziowaniu, a nie zastanawianiu się co powiedzieć zawodnikowi, żeby wyjść cool i zostać gwiazdą
@progejmer: traktowanie dorosłych facetów jak dzieci w piaskownicy przez rozemocjonowaną laskę, która robi wrażenie, jak by się tam znalazła zupełnie przypadkowo (。◕‿‿◕。)
Komentarze (161)
najlepsze
Niektóre kobiety nie ogarniają o czym chodzi w rywalizacji a jedyne emocje jakie się liczą to to ich emocje a nie jakieś sportowe xd
Beznadziejna sędzina wyhajpowana przez media z racji na urodę. Płeć w żaden sposób nie determinuje poziomu sędziowania XD
brakuje:
- Stój ! Za szybko biegniesz z ta piłką. On Cię nie może nie dogonić.
- Bramkarz ! Dlaczego Ty ty w tej bramce ciągle stoisz ?
- Ty z piłką, dlaczego ją kopnąłeś ?
- Wy na tam na ławkach. Cisza. Proszę nie krzyczeć ! Oni tu grają a Wy im przeszkadzacie.
- Za co?
- Domyśl się.
źródło: temp_file8737977920068477227
Pobierz1. Rodzą mężczyzn
Sędziowie powinni skupić się na dobrym sędziowaniu, a nie zastanawianiu się co powiedzieć zawodnikowi, żeby wyjść cool i zostać gwiazdą
@Hekun: Sędziujących kobiet jest trochę, o niej zrobiło się głośno tylko dlatego, że jest ładna.
@mitthian: Ona tak często o to pyta, że nasuwa się wniosek, że tylko ona jest tam na tym boisku normalna. ¯\(ツ)/¯
@progejmer: traktowanie dorosłych facetów jak dzieci w piaskownicy przez rozemocjonowaną laskę, która robi wrażenie, jak by się tam znalazła zupełnie przypadkowo (。◕‿‿◕。)
źródło: 3ba19feda5d8d0d703f9f1ca41444d699bbe7b2bb7a5aab1a152806286bc6d8c
Pobierz